Zatrważające przyczyny klęski kadry Brzęczka w kampanii wrześniowej

Reprezentacja Polski zaprezentowała koszmarną formę i styl w dwóch wrześniowych spotkaniach eliminacji do Euro 2020 ze Słowenią (zdecydowana porażka 0:2) i Austrią (fartowny remis 0:0). Poniżej przedstawiam 7 wniosków, z których większość nie nastraja optymistycznie przed dalszą fazą kwalifikacji i późniejszą, ewentualną grą już w samym turnieju finałowym.
Czytaj więcej...
reklama

Pięć najważniejszych rzeczy po 1. kolejce Ligi Mistrzów 2019/20

We wtorek 17.09 w końcu wróciła Liga Mistrzów. Start nowej edycji sezonu 2019/20 dostarczył mnóstwo niezapomnianych wrażeń, przyniósł kilka zaskakujących rozstrzygnięć i objawił światu dwóch debiutantów, którzy zapisali się w annałach Champions League. Poniżej przedstawiam 5 najważniejszych wydarzeń 1. kolejki najcenniejszych klubowych rozgrywek na Starym Kontynencie.
Czytaj więcej...

Nowa nadzieja Barçy

Kontuzje 3 napastników Barcelony: Luisa Suareza, Leo Messiego i Ousmane’a Dembele’a na początku ligowego sezonu sprawiły, że Ernesto Valverde został zmuszony pokazać światu piłkarzy głęboko schowanych w zespole rezerwowym czy też młodzieżowym. Jednym z nich, który został wychowany w słynnej „La Masii”, jest zaledwie 16-letni Ansummane Fati.
Czytaj więcej...
reklama

DARMOWE 20 PLN na piłkarskie zakupy!

Zrób zakupy o 20 PLN taniej! Z kodem promocyjnym "fangol" dostajesz prawie 20 PLN zniżki na zakupy w AliExpress! Piłkarskie gadżety za grosze!
Czytaj więcej...
reklama

Gladiator z Bath skarbem Burnley FC

Dobry start Burnley FC w nowym sezonie Premier League to w głównej mierze zasługa jednej postaci, która swoją posturą zupełnie nie przypomina zawodowego piłkarza. Jest nią Ashley Barnes. Angielski napastnik rozpoczął ligową kampanią 2019/20 w barwach „The Clarets” w imponujący sposób.
Czytaj więcej...

Teemu bez żadnego Puk(ki)ania wyważył drzwi do Premier League!

Start nowej kampanii Premier League wykreował nowego bohatera rozgrywek, absolutnego debiutanta, po którym raczej mało kto mógłby się spodziewać, że rozpocznie w tak wyśmienity sposób swoją przygodę z najsilniejszą ligą świata. Jest nim Teemu Pukki, snajper Norwich City, który wszedł do angielskiej ekstraklasy razem z drzwiami i futryną.
Czytaj więcej...

Diabelskie wejście Manchesteru United w nowy sezon

Zespół prowadzony przez Ole Gunnara Solskjaera w imponującym stylu rozpoczął nowy sezon Premier League, rozbijając Chelsea FC aż 4:0! Czy efektowne zwycięstwo jest zapowiedzią pozytywnych zmian i jednocześnie lepszych czasów dla klubu z Old Trafford?
Czytaj więcej...
reklama