Wielkie piłkarskie święto na polskiej ziemi. Wystartowały mistrzostwa świata U-20!

Właśnie rozpoczął się 22. turniej w historii młodzieżowych mistrzostw świata. Impreza organizowana przez FIFA będzie wyjątkowa z kilku powodów. Osiem z nich przedstawiamy poniżej.
Czytaj więcej...
reklama

Presja największym rywalem Piasta? Typy na mecz + prezent od LV Bet (+18)

Piast Gliwice stoi przed wielką szansą, jednak czy w decydującym meczu sezonu poradzi sobie z presją? Kursy wystawione przez bukmacherów tak bardzo faworyzują lidera, że ciężko wyobrazić sobie wynik inny niż jego zwycięstwo. Jednak, czy Lech na pewno się "podłoży"? Biorąc pod uwagę poziom czysto sportowy, remis jest w zasięgu Kolejorza...
Czytaj więcej...

Legia pokaże, że nadzieja umiera ostatnia? Typy + prezent od LV Bet (+18)

Legia Warszawa musi pokazać w ostatnim meczu sezonu wolę walki, motywacje, zaangażowanie i poświęcenie. Jeśli Wojskowi po raz kolejny prześpią pierwszą połowę, nie będą zasługiwać nie tylko na tytuł mistrzowski, ale i na szacunek kibiców.
Czytaj więcej...
reklama

Niekwestionowany bramkarski król ironii

Już za niespełna miesiąc rozpoczną się finały młodzieżowych mistrzostw Europy do lat 21, w których weźmie udział reprezentacja Polski. Jednym z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia w kadrze Czesława Michniewicza i jednocześnie najbardziej wyrazistym jest jej podstawowy bramkarz, Kamil Grabara.
Czytaj więcej...
reklama

Jeszcze Legia nie zginęła i potknięcie Piasta? Typy + prezent od LV Bet (+18)

Czy Legia pokaże dziś, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa? Czy Piast Waldemara Fornalika wytrzyma presję? Zapraszam na zapowiedzi meczów Legii i Piasta, a także proponowane typy bukmacherskie.
Czytaj więcej...

Bartłomiej Drągowski - polski "Drago" hipnotyzuje wzrokiem swoje kolejne ofiary w Serie A

Jego szalenie widowiskowe i genialne interwencje na linii między słupkami umacniają wiarę i jednocześnie wlewają olbrzymią nadzieję w serca sympatyków Empoli FC, że uratowane ligowego bytu w Serie A wciąż jest możliwe. Bartłomiej Drągowski po kilku chudych latach w ACF Fiorentinie, wyraźnie odżył na wypożyczeniu w ekipie „Azzuri”, gdzie coraz częściej pokazuje swój wielki kunszt.
Czytaj więcej...

Arsenal wytrzyma napór Valencii? Typy + prezent od Etoto (+18)

Czy Kanonierzy obronią dwubramkową zaliczkę? Zwycięstwo w Lidze Europy, to dla nich ostatnia szansa na awans do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.
Czytaj więcej...
reklama