Ajax ruszy do ataku i przypieczętuje awans? Typy na mecz + prezent od LV Bet

Liverpool dokonał piłkarskiego cudu, jednak czy na odrobienie strat stać również Tottenham? Zadanie Kogutów wydaje się przecież o wiele prostsze.
Czytaj więcej...
reklama

Liverpool zrobi drugi Stambuł? Typy na mecz + prezent od LV Bet (+18)

The Reds znajdują się w fatalnej sytuacji, a ich awans byłby prawdziwym cudem. Ekipa Jurgena Kloppa powinna jednak dać z siebie wszystko i godnie pożegnać się z rozgrywkami.
Czytaj więcej...

Walka o życie w Ligue 1! Typy na Guingamp - Caen + prezent (+18)

Guingamp zmierzy się dziś z Caen i tylko 3 punkty przedłużą nadzieje gospodarzy na utrzymanie. Zobaczymy emocjonujące widowisko, czy raczej piłkarskie szachy?
Czytaj więcej...
reklama

Legia przekłuje gliwicki balonik? Typy dnia + prezent od Etoto (+18)

"Waldek King" idzie po tytuł? Już dziś o 20:30 Legia - Piast, czyli jeden z kluczowych meczów sezonu. Czy Piastunki zostaną sprowadzone na ziemie?
Czytaj więcej...
reklama

Sevilla walczy o LM! Pewna wygrana? Typy + prezent od LV Bet (+18)

Sevilla musi dziś sięgnąć po 3 punkty, aby pozostać w grze o Champions League. Czy gospodarze wytrzymają presję i odniosą pewne zwycięstwo?
Czytaj więcej...

João Félix – nastoletnia perła Benfiki Lizbona

Benfica Lizbona od lat szczyci się jedną z najlepszych piłkarskich akademii na świecie. Portugalski klub na sprzedaży swoich wychowanków zarobił już setki milionów euro. Najnowszą perełką prosto z fabryki „Orłów” jest João Félix, który swoją grą w ostatnich tygodniach wprawił w zachwyt i osłupienie całą Europę.
Czytaj więcej...

Chelsea nie da rady Frankfurtowi?! Typy + prezent od LV Bet (+18)

Ajax jest rewelacją Ligi Mistrzów, podczas gdy Liga Europy ma Eintracht Frankfurt. Niemcy prezentują emocjonujący i skuteczny futbol, a Chelsea będzie musiała zagrać naprawdę solidnie, aby wywieźć zwycięstwo z Commerzbank-Arena.
Czytaj więcej...
reklama