Legia pokaże, że nadzieja umiera ostatnia? Typy + prezent od LV Bet (+18)

Legia Warszawa musi pokazać w ostatnim meczu sezonu wolę walki, motywacje, zaangażowanie i poświęcenie. Jeśli Wojskowi po raz kolejny prześpią pierwszą połowę, nie będą zasługiwać nie tylko na tytuł mistrzowski, ale i na szacunek kibiców.
Czytaj więcej...
reklama

Niekwestionowany bramkarski król ironii

Już za niespełna miesiąc rozpoczną się finały młodzieżowych mistrzostw Europy do lat 21, w których weźmie udział reprezentacja Polski. Jednym z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia w kadrze Czesława Michniewicza i jednocześnie najbardziej wyrazistym jest jej podstawowy bramkarz, Kamil Grabara.
Czytaj więcej...

Jeszcze Legia nie zginęła i potknięcie Piasta? Typy + prezent od LV Bet (+18)

Czy Legia pokaże dziś, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa? Czy Piast Waldemara Fornalika wytrzyma presję? Zapraszam na zapowiedzi meczów Legii i Piasta, a także proponowane typy bukmacherskie.
Czytaj więcej...
reklama

Bartłomiej Drągowski - polski "Drago" hipnotyzuje wzrokiem swoje kolejne ofiary w Serie A

Jego szalenie widowiskowe i genialne interwencje na linii między słupkami umacniają wiarę i jednocześnie wlewają olbrzymią nadzieję w serca sympatyków Empoli FC, że uratowane ligowego bytu w Serie A wciąż jest możliwe. Bartłomiej Drągowski po kilku chudych latach w ACF Fiorentinie, wyraźnie odżył na wypożyczeniu w ekipie „Azzuri”, gdzie coraz częściej pokazuje swój wielki kunszt.
Czytaj więcej...
reklama

Arsenal wytrzyma napór Valencii? Typy + prezent od Etoto (+18)

Czy Kanonierzy obronią dwubramkową zaliczkę? Zwycięstwo w Lidze Europy, to dla nich ostatnia szansa na awans do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.
Czytaj więcej...

Hazard strzeli na pożegnianie ze Stamford Bridge? Typy + prezent od Forbet (+18)

Eden Hazard rozegra dziś najprawdopodobniej ostatni domowy mecz w barwach Chelsea. Czy Belg godnie pożegna się z kibicami i wpisze się na listę strzelców?
Czytaj więcej...

Ajax ruszy do ataku i przypieczętuje awans? Typy na mecz + prezent od LV Bet

Liverpool dokonał piłkarskiego cudu, jednak czy na odrobienie strat stać również Tottenham? Zadanie Kogutów wydaje się przecież o wiele prostsze.
Czytaj więcej...
reklama