Nowy klub Podolskiego?

Lukas Podolski ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu do Interu. Wygląda na to, że po powrocie do Arsenalu długo nie zagrzeje tam miejsca.

Prawdziwy powód zmiany sędziego ;)

W 1. połowie meczu Polski z Grecją doszło do zmiany arbitra - oficjalnie z powodu kontuzji... ;)

Nudy w meczu Polska-Grecja

Może w 2. połowie będzie lepiej :P

Milik trafia w poprzeczkę

Było blisko! Grosicki dośrodkował na głowę Milika, ale strzał napastnika Ajaksu odbił się od poprzeczki i nie przekroczył linii bramkowej.

Błaszczykowski marnuje dobrą okazję

Udana kombinacyjna akcja Polaków, na dogodną pozycję wyszedł Błaszczykowski, ale świetną interwencją powstrzymał Kapino. Wciąż 0-0!

Boruc broni strzał z dystansu

Grecy zdominowali pierwsze minuty meczu z Polską. Udało im się oddać groźny strzał, który pewnie obronił Artur Boruc.