Przypadłość Gonzalo Higuaina

Finał Copa America i finał mundialu - co łączy te dwa mecze? Zmarnowanie świetnych okazji przez Higuaina.

Argentyna marnuje "piłkę meczową"

Argentyna w 92 minucie meczu miała wspaniałą okazję do zadania decydującego ciosu. Kontra zapoczątkowana przez Messiego została jednak zmarnowana.

Skandal w finale Copa America

Nawet UFO przyleciało na finał ;)

Okładka FIFY kontra rzeczywistość

Medel chyba pomylił dyscypliny...

Gary Medel w meczu z Argentyną

Jak na razie Gary Medel dał się zapamiętać tylko z kopniaka w stylu karate wymierzonego w Leo Messiego...
źródło:vine.co

1. połowa meczu w skrócie

W 1. połowie meczu lepsze wrażenie sprawiało Chile. Czy w drugiej części meczu Chilijczycy rozluźnią swój "uścisk"?

Di Maria ma pecha do finałów

Medel wymierzył Messiemu kopniaka

Gary Medel nie miał litości dla Leo Messiego i wymierzył mu solidnego kopniaka w brzuch. Sędzia natychmiast pokazał mu żółtą kartkę!

Valdivia i Messi to prawdziwi magicy

Groźny strzał Aguero

Dośrodkowanie Messiego trafiło na głowę Aguero, który próbował zaskoczyć Claudio Bravo. Nie udało się, wciąż 0-0!

Romero broni woleja Vidala

Arturo Vidal bez zastanowienia uderzył z pierwszej piłki w kierunku bramki Argentyńczyków, ale na posterunku był Sergio Romero!

Ciepłe powitanie Messiego i Sancheza

Dawni kumple z Barcelony mocno się wyściskali przed rozpoczęciem finału Copa America.