France Football: CR7 może przejść do PSG

Nie ma piro, nie ma imprezy

Kibice dali czadu i arbiter sędziujący Superpuchar Polski musiał przerwać na kilka minut mecz żeby na stadionie zrobiło się widno

Nowe stroje Wisły Kraków

1. trening Douglasa Costy w Bayernie

Brazylijczyk wziął dziś udział w pierwszym treningu z nowym zespołem. Zobaczcie jak mu poszło!

Dziennikarz podsumował Linettego

Kamiński podwyższa na 2-0!

Kolejny obrońca Lecha strzela gola! Świetna akcja lewą stroną boiska, piłka mija całą linię obronną Legii i Kamiński pewnie zamyka akcję. 2-0!

Van Gaal znalazł następcę Falcao i RVP

"Kołyska" dla Hamalainena

Ładny gest piłkarzy Lecha Poznań - po golu Kędziory zebrali się przy linii i tą 'cieszynką' pogratulowali fińskiemu pomocnikowi potomka ;)

Bomba z dystansu Kędziory i 1-0!

Mamy otwarcie wyniku w meczu o Superpuchar! Kędziora dopadł do piłki przed polem karnym i huknął co sił - piłka ociera się jeszcze o piłkarza Legii i jest 1-0!

OFICJALNIE: Nowy pomocnik Atletico!

Hiszpański klub domknął transfer jednej z rewelacji ostatniej edycji Ligi Mistrzów! Jak oceniacie tę transakcję?

XI Europy vs XI Ameryki Południowej

Który skład wygrałby takie spotkanie?

Kibice Chelsea oglądając Cecha

Petr Cech wziął udział w pierwszym treningu Arsenalu przed nowym sezonem - to musiał być ciężki widok dla kibiców Chelsea...

Lekarz Realu pożegnał Ikera Casillasa

Daniel Martinez, jeden z fizjoterapeutów w Realu Madryt pożegnał na swoim koncie na Instagramie kapitana 'Królewskich'.

Nowa praca Leśnodorskiego ;)

Ryzykowny kapitan dla Realu Madryt

Wszyscy kibice Realu pamiętają jak skończył się trzymanie przez Ramosa Pucharu Króla podczas prezentacji trofeum na ulicach Madrytu :P