Reakcja Pazdana w tej chwili!

BILD: Schweinsteiger w United!

Sensacyjne wieści płyną prosto z Niemiec! Manchester United w końcu dopiął transfer, o którym mówiło się od kilku tygodni!

Lech Poznań z Superpucharem!

Kolejorz nie dał szans Legii w meczu o Superpuchar i pewnie wygrał 3-1 zasłużenie zdobywając Superpuchar Polski! Gratulacje!

Ewolucja trenerów Realu Madryt

W Realu Madryt ewidentnie widać 'rosnący' trend jeśli chodzi o zatrudnianych trenerów... Pytanie tylko kto potem? :D

Kibice Legii opuszczają stadion

Jeszcze przed upływem 90 minuty kibice Legii pokazali swoją dezaprobatę wobec słabej gry swojej drużyny i ostentacyjnie opuścili stadion.

Żyro strzela honorowego gola plecami

Już w 95. minucie Legia miała rzut rożny, piłkę głową uderzył Lewczuk, jej kierunek jeszcze zmienił Żyro i ustalił wynik meczu na 3-1 dla Lecha Poznań!

Leśnodorski po 3-0 dla Lecha

Prezes Legii obchodzi dziś 40. urodziny, jednak raczej wesołego świętowania nie będzie...