Danilo jak Di Caprio

Close enough :P

Lista trofeów Schweinsteigera

Osiągnięcia Bastiana Schweinsteigera są imponujące. Czy, jeśli potwierdzi się jego transfer do Man Utd, do tej listy dołączy mistrzostwo Premier League?

Biabany wrócił do Interu

Bramki z meczu Milan - Alcione

Efektowne zwycięstwo Milanu w sparingu z mała, lokalną drużyną. Milan wygrał 5-1, a bramki strzelali Niang x2, Poli, Nigel De Jong i Cerci.

Boniek trolluje Leśnodorskiego

Kuciak grzmi po porażce

Legia przegrała z Lechem Poznań 1-3, a słowacki bramkarz nie owijał w bawełnę tego co myśli o początku sezonu w wykonaniu stołecznej drużyny.

Deklaracja Ondreja Dudy

Co prawda kibice Legii nie mają dziś powodu do zadowolenia, jednak te słowa słowackiego pomocnika z pewnością są dla nich dobrą wiadomością!

Zawiedziony Jakub Wawrzyniak

I ciężko mu się dziwić - Legia w słabym stylu przegrała dziś z Lechem Poznań 1-3.

Reakcja Pazdana w tej chwili!

BILD: Schweinsteiger w United!

Sensacyjne wieści płyną prosto z Niemiec! Manchester United w końcu dopiął transfer, o którym mówiło się od kilku tygodni!

Lech Poznań z Superpucharem!

Kolejorz nie dał szans Legii w meczu o Superpuchar i pewnie wygrał 3-1 zasłużenie zdobywając Superpuchar Polski! Gratulacje!

Ewolucja trenerów Realu Madryt

W Realu Madryt ewidentnie widać 'rosnący' trend jeśli chodzi o zatrudnianych trenerów... Pytanie tylko kto potem? :D

Kibice Legii opuszczają stadion

Jeszcze przed upływem 90 minuty kibice Legii pokazali swoją dezaprobatę wobec słabej gry swojej drużyny i ostentacyjnie opuścili stadion.

Żyro strzela honorowego gola plecami

Już w 95. minucie Legia miała rzut rożny, piłkę głową uderzył Lewczuk, jej kierunek jeszcze zmienił Żyro i ustalił wynik meczu na 3-1 dla Lecha Poznań!

Leśnodorski po 3-0 dla Lecha

Prezes Legii obchodzi dziś 40. urodziny, jednak raczej wesołego świętowania nie będzie...

Linetty dobija Legię

Lech już nie może tego przegrać! Linetty dostaje świetne podanie z głębi pola i niczym rasowy snajper posyła piłkę między nogami Kuciaka! 3-0!