Adres mailowy Zlatana ;)

To Gmail ma maila na serwerze Zlatana, a nie odwrotnie ;)

Plany transferowe Manchesteru United

Louis van Gaal odniósł się do obecnej sytuacji kadrowej "Czerwonych Diabłów". Macie dla niego jakieś podpowiedzi transferowe? ;)

Nowy numer Sergio Aguero

Argentyńczyk zmienia numer na koszulce - zamiast "16" będzie grał z "10!

Rywalizacja z Messim motywuje Ronaldo

Portugalczyk wziął udział w bardzo ciekawym wywiadzie dla portugalskiego dziennika 'Record', w którym opowiedział m. in. o relacjach z Messim.

Nespor daje Piastowi prowadzenie

Co za początek 2. połowy w wykonaniu Piasta! Najpierw gola strzelił Mraz, teraz po dośrodkowaniu Heberta strzela Nespor. Już 2-1 dla gości!

Piast rozklepał obronę Cracovii

Ależ pograli piłkarze Piasta! Podopieczni Przemysława Latala zabawili się z piłką między piłkarzami Cracovii i Mraz doprowadził do remisu. 1-1!

Dziura po bombie w Ługańsku

Rywal Legii w el. do LE ma swoją siedzibę w Ługańsku, który znajduje się w strefie konfliktu Rosji z Ukrainą. Właśnie z tego powodu mecz odbędzie się w Kijowie

Diabang pokonuje Szmatułę strzałem głową

Cracovia na prowadzeniu! Rakels kapitalnie dorzucił piłkę w pole karne, a Boubacar nie dał szans Szmatule. 1-0 dla Cracovii!

Piłkarz St. Etienne ustrzelił ball-boya

Bardzo niefajne zachowanie Nolana Roux! Piłkarz St. Etienne był tak sfrustrowany przegrywając z ASA Targu Mures, że kopnął z całej siły piłkę trafiając chłopca

Hajto podsumował Marcina Budzińskiego

Cracovia mierzy się w Krakowie z Piastem Gliwice, a Tomasz Hajto zabrał się za komentowanie PIŁKARSKIEJ kariery jednego z graczy gospodarzy :D

The Telegraph: Benzema bliski transferu

A co Wy sądzicie na ten temat?

Z pozdrowieniem dla hejterów

Złe wieści w sprawie kontuzji Żyry

We wczorajszym meczu eliminacyjnym skrzydłowy Legii został brutalnie potraktowany przez obrońcę Kukesi i sprawdził się najczarniejszy scenariusz...

Di Maria - najszczęśliwszy piłkarz !

Włoskie plotkowanie na temat Benatii

Włosi lubią się bawić takimi historiami, ale raczej ciężko uwierzyć, żeby Benatia miał już po roku wrócić do Romy.

Nowa murawa na Santiago Bernabeu

Korzystając z wakacyjnej przerwy na Santiago Bernabeu została wymieniona murawa. Nowa nawierzchnia prezentuje się fantastycznie!

Największe pogromy ostatnich lat

Real Madryt - FC Barcelona (2/5/2009)
Są mecze, w których jedni są zdecydowanie lepsi od drugich i są takie, w których jedni po prostu 'gromią' przeciwników. Przypomnijmy sobie kilka takich spotkań!