reklama

Najnowsze New Balance Furon

Purple New Balance Furon
New Balance, które szturmem zdobywa piłkarski rynek, pokazało najnowszą kolorystykę swojego modelu New Balance Furon. Jak Wam się podobają?
reklama

Nieskończony wślizg Sola Campbella

Dziś 41 lat kończy były angielski obrońca, który wykonał chyba najbardziej nieprawdopodobny wślizg w historii piłki nożnej! :D
źródło:youtube.com

Oryginalność cieszynek Gilleta

Oryginalność cieszynek Gilleta

Monstrualne uda Campbella

Monstrualne uda Campbella
Obchodzący dziś 41. urodziny były reprezentant Anglii chyba nie robił nic innego, tylko pakował na nogi :D Co za mięśnie!
reklama

EA Sports usunęło 13 piłkarek z FIFA16

EA Sports usunęło 13 piłkarek z FIFA16
Sprawa jest mocno kontrowersyjna i wiele środowisk uważa, że chodziło o złe intencje NCAA, które chciało sprzedać ich licencje za dodatkową kasę.

Pierwsze TOTW w FIFA 16

Pierwsze TOTW w FIFA 16

Nietypowa obrona w meczu Pucharu Polski

Husaria Łapczyca podejmuje Naprzód Sobolów, jeden z piłkarzy wykonuje rzut wolny, a bramkarz... no właśnie, co on w ogóle wyprawia? :D
źródło:youtube.com

Jendrisek daje nadzieję Cracovii

Array
Festiwal strzelecki trwa! Jendrisek zmienił w Cracovii Zjawińskiego i chwilę po tej zmianie wpisał się na listę strzelców. Przewaga Zagłębia topnieje do 4-2!

Dąbrowski podwyższa na 4-1

Array
Zagłębie idzie za ciosem! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Janusa na bramkę przekuwa Dąbrowski!

Pojedynek wzrokowy Cetnara i Forenca

Array
Do odgwizdanego po dość wątpliwym faulu karnego podszedł Cetnarski i zaczęła się psychologiczna gra między nim a bramkarzem Zagłębia! Cetnar wytrzymał!

Fantastyczna odpowiedź Zagłębia Lubin

Array
Nie minęła minuta, a Zagłębie odrobiło bramkę, którą straciło po wątpliwym karnym! Ładną akcję wykańcza Krzysztof Janus i jest już 3-1!

Cetnarski strzela kontaktowego gola

Array
Jest już tylko 2-1 dla Zagłębia! Sędzia odgwizdał karnego po wątpliwym faulu Dąbrowskiego, a piłkarz Cracovii nie pomylił się!

Zagłębie podwyższa na 2-0!

Array
"Miedziowi" mają już dwubramkową przewagę! Ładną akcję Zagłębia przy bierności obrońców pewnie wykańcza Kubicki. Czy Cracovia jeszcze się podniesie?

Rozmiar korków Ibrahimovicia

Rozmiar korków Ibrahimovicia
Mauro Bianchin, jeden z pracowników fabryki Nike'a przygotowujących buty dla największych gwiazd, wyjawił jaki rozmiar buta ma Zlatan.

Pomyliła Schurrle z graczem CSa

Haha, co to miało być?! :D Dziewczyna zaczęła przeprowadzać wywiad z Schurrle myśląc, że to.. Christian Chmiel, gracz CSa. A Niemiec próbował wejść w rolę... :D
źródło:youtube.com

Van Gaal pod wrażeniem siły Shawa

Van Gaal pod wrażeniem siły Shawa
Angielski obrońca w meczu z PSV doznał potwornie wyglądającego złamania i od razu został operowany jeszcze w Holandii. Zdrowia, Luke!

Kosmiczny "samobój" Sretenovicia

Array
Co za goooool! Janus dobrze dośrodkował w pole karne, do piłki wyskoczył obrońca Cracovii i... efektownym szczupakiem pokonał Pilarza! 1-0!
reklama