"Foczy drybling" Marcelo

Pod koniec pierwszej połowy meczu z Athletikiem Marcelo pokazał swoją brazylijską duszę i okrutnie zabawił się z piłkarzami gospodarzy!

Guidetti dobija Barcelonę! 4-1!

Co się dzieje! Gdy wydawało się, że to Barcelona strzeli kolejną bramkę, Celta odpowiedziała golem Guidettiego. 4-1 dla Celty!

Intuicyjna parada Keylora Navasa

Ależ zachowanie bramkarza Realu Madryt! Piłkarze Athletiku zaskoczyli obronę "Królewskich", jednak Kostarykanin wciąż pozostaje niepokonany!
źródło:vine.co

Rooney przepchnął Malarczyka i gol

Manchester United prowadzi z Ipswich 1:0! Wayne Rooney dostał świetną piłkę, łatwo poradził sobie z polskim obrońcą i pokonał Białkowskiego.

Piękny gol Neymara na 3-1

Idealne podanie od Messiego i świetny strzał Neymara - to musiało skończyć się golem! Celta-Barcelona 3-1!

Tymczasem podczas meczu Borussii

"Chicharito" pięknie przymierzył

Bayer prowadzi 1:0 z Mainz po ładnym uderzeniu Javiera Hernandeza. "Chicharito" wraca do formy!

Historyczne osiągnięcie Aubameyanga

W niedzielę mecz z Darmstadt. Myślicie, że Gabończyk przedłuży piękną passę?

Barcelona potrzebuje "Lewego"

Barcelona potrzebuje

Krzywicki mógł iść w miasto z Lewym...

Teraz Robert Lewandowski błyszczy w Bayernie Monachium, a Krzywicki - wylądował w Dolcanie Ząbki :P

Stanowski podsumował Ter Stegena

Fatalny błąd San Jose i gol Benzemy

Real Madryt strzela bramkę na San Mames! Stoper Athletiku dramatycznie podaje piłkę do Iraizoza, przejmuje ją Francuz i strzela na 1-0!

Zagranie klatką i gol Aubameyanga

Gonzalo Castro sprytnie zgrał piłkę do Aubameyanga, a ten musiał to strzelić. 1:1!

Drugi gol Aspasa i 3-0 dla Celty!

Celta robi demolkę Barcelonie! Wspaniała kontra zakończona pięknym strzałem Apasa i mamy 3-0!

Flamini ładuje pod poprzeczkę

Najpierw bomba z dystansu, a potem dobitka Flaminiego. Na jakim luzie on to zrobił! 1:0 dla Arsenalu!

Augsburg potrzebowałby Lewandowskiego

Do przerwy Augsburg przegrywa 1-4 z Borussią Moenchengladbach. Na oficjalnym profilu na twitterze już zastanawiają się nad wymarzoną zmiana... ;)

Kenedy zagrał do Ramiresa i gol

Akcja dwóch Brazylijczyków w barwach Chelsea! Kenedy wypatrzył Ramiresa i jest 1:0 w meczu z Walsall.