Drugi gol Akahoshiego

Gol do szatni! Ostatnie sekundy pierwszej połowy i bramka dla Pogoni. Znowu Akahoshi znalazł się w idealnej sytuacji. 2:0!

Dwaj najlepsi jakich trenował Ancelotti

Ma się czym pochwalić i z czego wybierać Włoch!

Gole Cristiano zdejmują z niego presję

Fernando Santos ma nadzieję, że Ronaldo będzie trafiać również dla Portugalii. Najbliższa okazja już za 6 dni w meczu z Danią.

Real Madryt podsumował karierę CR7

Świetny filmik, który dzisiaj obejrzał sam Cristiano Ronaldo. Bardzo klimatyczne podsumowanie dotychczasowych dokonań Portugalczyka w Madrycie.

Akahoshi strzela Ruchowi

1:0 dla Pogoni! Świetne podanie młodziutkiego Listkowskiego i Takafumi Akahoshi wyszedł sam na sam. Gol!

Lichtsteiner wróci do gry za miesiąc

To wszystko wyglądało bardzo poważnie, ale na szczęście zabieg zakończył się sukcesem i miesiąc to jeszcze nie taka długa przerwa. Życzymy dużo zdrowia!

Najlepsza interwencja w karierze Puyola

Lata temu, w Lidze Mistrzów, Barcelona grała z Lokomtiwem Moskwa. W pewnym momencie piłkarz rosyjskiej ekipy miał świetną sytuację. Barcę uratował... Puyol!