Muller otwiera wynik spotkania

Długa piłka od Boatenga do Mullera, ten mija Burkiego i kieruje piłkę do pustej bramki. Bayern-Borussia 1-0!

Sakho jak Martins Indi

Kapitalna parada Petra Cecha

Anthony Martial stanął przed wyśmienitą okazją, jednak Petr Cech jakimś cudem wybił nogą jego strzał. Wciąż 3-0 dla Arsenalu!

Weigl uderza łokciem Lewandowskiego

W meczu Bayern-BVB iskrzy od samego początku! Zawodnicy Borussii nie mają taryfy ulgowej dla piłkarzy rywali, o czym boleśnie przekonał się Lewandowski.

Powitanie Lewego z przyjaciółmi z BVB

Samobój Kane'a w meczu ze Swansea

Kibice Tottenhamu doczekali się w końcu trafienia Harry'ego Kane'a. Szkoda, że do swojej bramki :P
źródło:vine.co

Tego potrzebują teraz fani United

Tymczasem Wenger na ławce Arsenalu...

Kanonierzy prowadzą z Manchesterem United po 20 minutach już 3-0!

"Bomba" Alexisa Sancheza na 3-0!

Show w wykonaniu Arsenalu trwa dalej! Alexis Sanchez przedarł się do linii pola karnego i piorunującym strzałem nie dał szans De Gei. 3-0 w 20. minucie!

Błyskawiczny gol Arsenalu na 2-0!

Co za dominacja Arsenalu! Theo Walcott urywa się obrońcom, dobija do pola karnego, tam wykłada piłkę Ozilowi i w 7. minucie mamy już 2-0!

Alexis Sanchez strzela 'krzyżakiem'!

Ależ początek Arsenalu! Kanonierzy rozklepali obronę Manchesteru United, a akcję bezbłędnie wykończył Alexis Sanchez! 1-0!

Dwa punkty widzenia

Starcie Lukaku z Sakho pod koniec meczu

Emocje w derbach Merseyside trzymały do samego końca - w pewnej chwili Sakho i Lukaku niemal się pobili, ale powstrzymali ich koledzy!

Składy na mecz Bayern-Borussia

Przerażająca mina Sakho

Zaskakujące słowa prezydenta Atletico

Jackson Martinez jak na razie nie potwierdza słów Cerezo. W tym sezonie strzelił tylko 1 gola.

Nikolic strzela na 2-2

Co za mecz w Zabrzu! Górnik długo nie nacieszył się prowadzeniem, bo stan meczu wyrównał Nikolic. 2-2!