Refleksja Pepa

Eriksen powtórzył wyczyn Bale'a

W dzisiejszym meczu ze Swansea duński pomocnik popisał się dwiema przepięknymi bramkami z rzutów wolnych, zapewniając Kogutom remis 2-2!

Gotze strzela na 5-1 dla Bayernu

Borussia na kolanach! Tym razem egzekutorem Mario Gotze, który podwyższa na 5-1 dla Bayernu.

Drugi gol "Lewego" w meczu z BVB!

Lewandowski po raz drugi! Piękna asysta Gotze i Robert strzela swojego drugiego gola w meczu z Borussią! 4-1!

2 gole Eriksena z rzutów wolnych

Tottenham zremisował dziś ze Swansea 2-2, a obie bramki dla "Kogutów" padły po kapitalnych strzałach z wolnego Christiana Eriksena.
źródło:vine.co

Błyskawiczny gol Lewandowskiego

Ledwo rozpoczęła się druga połowa meczu, a Robert Lewandowski już z golem! Polak świetnie wykorzystał podanie Boatenga. 3-1 dla Bayernu!

Lech Poznań jak Manchester United

Cracovia wbiła 2 bramki Lechowi w niecałe 5 minut, prawie jak Arsenal Manchesterowi United. Kanonierzy potrzebowali jednak "aż" 7 minut.

O co chodzi Tuchelowi?

Thomas Tuchel podczas meczu z Bayernem Monachium niesamowicie żyje przy linii bocznej! Jak myślicie, o co mu chodziło w tej sytuacji?

Krzywicki prowokuje Lecha Poznań

Kibice Realu nie mają co narzekać

Kontaktowy gol dla Borussii!

BVB nie składa broni! Doskonałe podanie Castro do Aubameyanga, a ten ostatni pakuje piłkę do siatki. Bayern prowadzi już tylko 2-1!

Muller wykorzystuje rzut karny

Bayern wygrywa z Borussią już 2-0! Rzut karny podyktowany po faulu na Thiago, pewnie wykorzystuje Thomas Muller!

Co tam się zadziało?!

Muller otwiera wynik spotkania

Długa piłka od Boatenga do Mullera, ten mija Burkiego i kieruje piłkę do pustej bramki. Bayern-Borussia 1-0!

Sakho jak Martins Indi

Kapitalna parada Petra Cecha

Anthony Martial stanął przed wyśmienitą okazją, jednak Petr Cech jakimś cudem wybił nogą jego strzał. Wciąż 3-0 dla Arsenalu!

Weigl uderza łokciem Lewandowskiego

W meczu Bayern-BVB iskrzy od samego początku! Zawodnicy Borussii nie mają taryfy ulgowej dla piłkarzy rywali, o czym boleśnie przekonał się Lewandowski.