Wójcicki podwyższa na 5-1!

To już jest pogrom! Kapitalne podanie ze środka pola Dąbrowskiego i Wójcicki w 1. kontakcie z piłką po wejściu na boisko, strzela kolejną bramę dla Cracovii!

Jendrisek strzela Lechowi ze spalonego

4-1 dla Cracovii! Trójkowa akcja Rakelsa, Cetnarskiego i Jendriska, jednak przy ostatnim podaniu Słowak był na spalonym.. Sędzia tego nie widział i gola uznał!

Gostomski fauluje Rakelsa i 3-0!

Bramkarz Lecha Poznań skasował Rakelsa w polu karnym, a Cetnarski pewnie wykonał 'jedenastkę' i jest 3-0 dla Cracovii!

Kibice BVB w meczu z Bayernem

Lewandowski inaczej nie potrafi

Pawłowski do Hamalainena i gol!

Lech Poznań nie składa broni! Pawłowski dośrodkowuje z prawej strony, a Kasper Hamalainen zmniejsza dystans do Cracovii. Jest już 1-3!

Reakcja Skorży po 3. golu dla Cracovii

Czy Lech Poznań wygra mecz?

Odpowiedź na to pytanie jest brutalna... :P

Refleksja Pepa

Eriksen powtórzył wyczyn Bale'a

W dzisiejszym meczu ze Swansea duński pomocnik popisał się dwiema przepięknymi bramkami z rzutów wolnych, zapewniając Kogutom remis 2-2!

Gotze strzela na 5-1 dla Bayernu

Borussia na kolanach! Tym razem egzekutorem Mario Gotze, który podwyższa na 5-1 dla Bayernu.

Drugi gol "Lewego" w meczu z BVB!

Lewandowski po raz drugi! Piękna asysta Gotze i Robert strzela swojego drugiego gola w meczu z Borussią! 4-1!

2 gole Eriksena z rzutów wolnych

Tottenham zremisował dziś ze Swansea 2-2, a obie bramki dla "Kogutów" padły po kapitalnych strzałach z wolnego Christiana Eriksena.
źródło:vine.co

Błyskawiczny gol Lewandowskiego

Ledwo rozpoczęła się druga połowa meczu, a Robert Lewandowski już z golem! Polak świetnie wykorzystał podanie Boatenga. 3-1 dla Bayernu!

Lech Poznań jak Manchester United

Cracovia wbiła 2 bramki Lechowi w niecałe 5 minut, prawie jak Arsenal Manchesterowi United. Kanonierzy potrzebowali jednak "aż" 7 minut.

O co chodzi Tuchelowi?

Thomas Tuchel podczas meczu z Bayernem Monachium niesamowicie żyje przy linii bocznej! Jak myślicie, o co mu chodziło w tej sytuacji?