Gdy jesteś o krok od bycia zwolnionym...

Chelsea Jose Mourinho przegrała z Liverpoolem 1-3, a Portugalczyk przed końcowym gwizdkiem wyglądał, jakby miał prawdziwe łzy w oczach...

Statystyki przed meczem Real-Las Palmas

"Autobus" Chelsea w tym sezonie

Abramowicz już działa

Stąd tajemnicza plama na koszuli Mou

Klopp szaleje po trafieniu Benteke

Christian Benteke trafia na 3-1 dla Liverpoolu, a Juergen Klopp zaczyna swój 'taniec radości'! :D

Benteke dokłada kolejne trafienie

Liverpool nie zwalnia tempa! Benteke otrzymał piłkę w polu karnym, poradził sobie w pojedynkę z obrońcami i GOOOL! 3-1 dla Liverpoolu!

Drugie trafienie Coutinho!

Liverpool na prowadzeniu! Benteke zgrał główką piłkę do Brazylijczyka, a ten przełożył sobie ją na prawą nogę i pokonał Begovicia. 2-1!

Skład Realu Madryt na Las Palmas

Oscar bliski gola roku

Ależ to było dobre! Oscar odbiera piłkę w środku pola, od razu decyduje się na strzał, ale Mignolet końcówką palców broni! Wciąż 1-1!

Halloweenowe wyzwanie Juventusu

Z okazji Halloween piłkarze Juventusu zagrali w grę, którą można byłoby nazwać (a jakże!) "zabij pająka". Zobaczcie jak im poszło!

Skład United na Crystal Palace

Reakcja Mourinho na gola Coutinho

Portugalczyk był już w tunelu, gdy Brazylijczyk w doliczonym czasie 1. połowy doprowadził do remisu. Tylko spójrzcie na jego minę.. :P
źródło:vine.co

Piękna bramka Coutinho na 1-1

Liverpool strzela gola do szatni! Coutinho najpierw wziął na zwód jednego z piłkarzy Chelsea, a później pocelował i pięknym strzałem pokonał Begovicia. 1-1!

Kibice skandują nazwisko "Mourinho"

Po tym jak Chelsea wyszła na prowadzenie już w 4. minucie meczu z Liverpoolem, kibice zaczęli skandować nazwisko Mou!