Bony podwyższa prowadzenie City

Manchester City znów odskakuje Sevilli na 2 bramki. Jesus Navas dogrywa na pole karne, a tam pewnym strzałem popisuje się Bony. 3-1!

Absurdalne trafienie Nacho na 1-0!

Co za kuriozalna sytuacja! Kroos posłał bombę z dystansu, obrońca PSG podbił wysoko piłkę, a później Nacho wolejem z ostrego kąta pokonał źle ustawionego Trappa

Ibra blisko pięknego gola

25. metr od bramki Keylora Navasa, Zlatan decyduje się na strzał z rzutu wolnego i... brakowało naprawdę niewiele! Wciąż jednak jest 0-0!

Tremoulinas trafia na 1-2!

Sevilla szybko zaczyna odrabiać straty! Piłka po podaniu od Coke szybuje na drugą stronę pola karnego, a tam jest już Tremoulinas. Już mamy 1-2!

Johnson strzela Juventusowi na 1-0

Borussia Moenchengladbach na prowadzeniu! Raffael idealnie w tempo podał do Johnsona, a ten pokonuje Buffona. 1-0 dla niemieckiej ekipy!

Fernandinho podwyższa prowadzenie City

Sevilla znokautowana w 3 minuty! Sergio Rico broni strzał Bony'ego, ale przy dobitce Fernandinho nie ma szans. 2-0 dla Manchesteru City!

Zakrwawiona głowa Isco

W 10. minucie spotkania Isco i Serge Aurier potężnie zderzyli się głowami. Iworyjczyk jakoś się z tego wylizał, ale Hiszpan cały zalał się krwią...