Najlepszy debiutant Navas i rekord Realu

Krychowiak - level jump!

Grzegorz przez pewien czas w meczu z City grał jako kapitan Sevilli!

Niesamowity wyczyn Keylora Navasa

Kelor Navas wykorzystał swoją świetną formę i nieskuteczność strzelców w PSG i pobił historyczny rekord Ligi Mistrzów!

Wyniki wtorkowych meczów Ligi Mistrzów

O czym rozmawiał Ronaldo z Blanciem?

Po końcowym gwizdku Ronaldo podszedł do trenera PSG, coś mu wyszeptał do ucha i odszedł uśmiechnięty. Jak myślicie, o co chodziło?

Genialna interwencja Smallinga

Chris Smalling zaliczył naprawdę efektowną interwencję! Wbiegający wcześniej Young zaliczył komiczną wywrotkę, ale Smalling wyczyścił jak profesor!
źródło:vine.co

Rooney strzela CSKA Moskwa!

Manchester United w końcu strzela gola! Po 7,5 godzinach bez trafienia Lingard dogrywa na głowę Rooneya, a ten pokonuje Akinfeeva!

Ciekawe czy Enrique ogląda Real - PSG?

Polscy sędziowie prowadzą mecz LM

Spotkanie Manchesteru United z CSKA Moskwa na Old Trafford prowadzi dziś polski arbiter, Szymon Marciniak, wraz ze swoją polską ekipą!

Beznadziejna symulka Ashleya Younga

Manchester United nie mogąc przełamać defensywy CSKA zaczął łapać się naprawdę słabych rozwiązań. Chyba nikt nie miał wątpliwości, że to była symulka...

Podolski strzela Benfice na remis

Mamy już 1-1! Niemiecki snajper dostaje dobrą piłkę i mocnym, płaskim strzałem pokonuje Julio Cesara!

Marcelo z urazem mięśnia 2-głowego

Brazylijczyk opuścił boisko jeszcze w 1. połowie meczu narzekając na ból w nodze. Jutro prawdopodobnie poznamy ostateczną diagnozę.

Di Maria efektownie załatwił Isco

Popis Argentyńczyka na stadionie, przy którym spędził kilka ładnych sezonów! Di Maria tak zakręcił Isco, że ten wylądował na ziemi.

Jonas strzela Galatasaray na 1-0!

Portugalczycy na prowadzeniu! Najpierw strzelać próbował Luisao, jednak ostatecznie Muslerę pokonał Jonas!

Piękna asysta Pogby i gol Lichtsteinera

Juventus doprowadza do remisu! Pogba przepięknym podaniem uruchomił Szwajcara, a ten strzałem z woleja pokonuje Sommera. 1-1!

Wyniki LM do przerwy

Fatalna statystyka Manchesteru United

Jeszcze w historii nie zdarzyło się, aby Czerwone Diabły miały passę 4 meczów z rzędu bez zdobytego gola. W 2. połowie piłkarze Van Gaala muszą się sprężyć!