Wściekły Ronaldo stawia ultimatum

Wiadomo było, że mecz na Bernabeu niezależnie od wyniku, może przynieść różne konsekwencje. Ta może być najpoważniejsza.

Biedny Sterling

Perez błaga premiera Hiszpanii

Kto zrozumie kibiców na Bernabeu?

24 podania przed golem Suareza

Akcja przed golem Luisa Suareza na 1-0 była prawdziwym popisem w wykonaniu Barcelony. Blaugrana ponad minutę rozgrywała akcję, którą golem skończył Urugwajczyk.

Niedzielny rozkład jazdy

Niesamowity rajd i strzał piłkarza Jagi

Tomasik pomknął lewym skrzydłem niczym torpeda po czym oddał strzał lewą nogą niczym nie przymierzając Roberto Carlos! :D

Noty piłkarzy w hiszpańskim "ASie"

Noty piłkarzy w hiszpańskim
Hiszpański dziennik ocenił piłkarzy Realu Madryt i Barcelony po "El Clasico". Noty były wyjątkowo ostre. Zgadzacie się z nimi?

Okładka dzisiejszej "Marki"

Okładka dzisiejszej
"Bernabeu domaga się głów" głosi napis na niedzielnej okładce hiszpańskiego dziennika. Myślicie, że to koniec Beniteza w Realu?

Kluczowy moment meczu Realu z Barcą

Na pomeczowej konferencji trener Realu wskazał moment, który mógł odmienić losy spotkania. Miał on miejsce przy stanie 2-0. Zgadzacie się z jego słowami?

Szokujące sceny w Atenach

Sobotnie spotkanie Panathinaikosu z Olympiakosem nie doszło do skutku z powodu gigantycznych zamieszek na trybunach. To wygląda jak prawdziwa wojna!

Słabi Bale i Ronaldo w "El Clasico"

Słabi Bale i Ronaldo w
Od góry: minuty gry, podania, celność podań, strzały i strzały celne; W pojedynczych: kontakty z piłką, stworzone sytuacje, wrzutki (udane) i wygrane pojedynki.