Genialna asysta Di Marii i gol Cavaniego

Ta akcja to ozdoba dzisiejszego meczu PSG - Troyes, który wygrali Paryżanie aż 4-1. Di Maria posłał piękną piłkę, a Cavani równie ładnie ją wykorzystał.

Schweinsteiger strzela gola do szatni

Leicester - Manchester United 1-1. Tuż przed przerwą gola strzelił Bastian Schweinsteiger, który mocnym strzałem głową wpakował piłkę do siatki.

Nowa świecka tradycja

Vardy strzela Manchesterowi United!

Leicester prowadzi z Man Utd 1-0! Jamie Vardy strzela gola w 11 meczu Premier League z rzędu! Rekord Van Nistelrooya przechodzi do historii.

Dwa gole Rybusa w meczu z Zenitem

Terek rozbił rewelację Ligi Mistrzów aż 4-1, a bohaterem meczu został Maciej Rybus, który strzelił 2 gole!

Suarez będzie miał pomnik

Napastnik Barcy jest w Urugwaju prawdziwym bohaterem. Taka inicjatywa jest tego najlepszym dowodem.

Rakitic zakłada siatkę rywalowi

Piłkarz Realu Sociedad nie miał wyjścia - musiał ratować się faulem!

Mały jubileusz Daleya Blinda

Dzisiejszy mecz z Leicester będzie dla Daleya Blinda 50. spotkaniem w barwach Manchesteru United!

Ciekawa statystyka duetu SN

Mecz Ekstraklasy odwołany!

Reakcja komentatora na gola w 98. min

Bournemouth strzeliło wyrównującego gola w 8 minucie doliczonego czasu gry meczu z Evertonem, a komentator... zaniemówił z wrażenia :D
źródło:vine.co