Ancelotti może zostać trenerem Valencii

A kogo Wy byście widzieli w roli nowego szkoleniowca Nietoperzy?

Odegaard ma dość Realu

Prędzej czy później tak to się musiało skończyć. Norweg chce jednak wszystko przyspieszyć i zacząć zbierać minuty w Primera División już od stycznia.

Fenomenalny gol Mateusza Maka

Mateusz Mak przepięknie uderzył z linii pola karnego. Bramkarz Górnika nie miał szans tego wyjąć! Górnik Zabrze - Piast 1-2!

Samobój Słodowego w meczu z Piastem

Po dośrodkowaniu Piasta z rzutu rożnego piłkę do własnej siatki wpakował Słodowy. Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1-1.

Moreno chętny na grę w Realu Madryt

Gergel wykorzystuje rzut karny

Rzut karny po faulu na Madeju wykorzystał Gergel. Górnik Zabrze prowadzi od 8 minuty meczu z Piastem Gliwice 1-0!

Axel Witsel z córeczką :D

Strzelcy wyborowi w XXI wieku

Javier Hernandez (287 meczów, 109 goli)
Ci piłkarze to gwarancja goli w co 2-3 meczu! Tylko spójrzcie na ich zawrotne statystyki!

CR7 czaruje na treningu Realu

Cristiano Ronaldo popisał się na dzisiejszym treningu "Królewskich" dwoma kapitalnymi zagraniami!

Fatalne warunki na meczu 1. ligi

Mimo że w sobotnim meczu Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn rozpętała się totalna śnieżyca, sędzia podjął decyzję o rozegraniu spotkania...

Drogba o najtrudniejszych rywalach

Stępiński daje Ruchowi prowadzenie

Ruch nie dał długo nacieszyć się Koronie remisem. Świetnie wykonany rzut rożny zakończył się golem Stępińskiego. 2-1!

Zaskakujący drybling Pawłowskiego i gol!

Bartłomiej Pawłowski chyba zaskoczył sam siebie tym dryblingiem. :D Liczy się jednak efekt końcowy, Ruch Chorzów - Korona 1-1!

Hearts odwdzięczyło się kibicom

W barwach Hearts gra Polak, Błażej Augustyn, który miał nawet okazję zagrać w meczu z Motherwell.

Maciej Iwański strzela Koronie

Ruch wychodzi na prowadzenia. Najlepiej w zamieszaniu w polu karnym odnalazł się Iwański i pokonał bramkarza. Ruch - Korona 1-0!