Golazo De Bruyne z rzutu wolnego

Manchester City rozbił Hull 4-1 w meczu Pucharu Ligi. Trafienie Kevina De Bruyne było ozdobą spotkania!

Ekscytujący dzień w Ligue 1

Szynka za gola

Jeśli w Villanovense grają same łasuchy, to wielka Barcelona może już się zacząć bać! ;)

Absurdalny spalony Śląska

U piłkarzy Śląska ujawnił się kompletny brak znajomości piłkarskich przepisów. Co za absurd! :D

Napastnik Górnika zawstydził Chelsea

Genialna wiadomość klubu do złodzieja

Skromny hiszpański klubik padł ofiarą rabusia, który wyniósł m.in. dwa telewizory, pieniądze czy sprzęt sportowy. List skierowany do niego, wzbudził prawdziwą sensację w całej Hiszpanii! Nie było lepszego sposobu na zgłoszenie kradzieży.

Takie rzeczy tylko w Ekstraklasie

Czwarty gol Gergela!

Koncert Gergela i Górnika Zabrze trwa! Zabrzanie prowadzą z Piastem już 5-2, a do końca meczu jeszcze 10 minut.

Gergel kompletuje hat-tricka

Górnik strzela 3 gole w ciągu 6 minut! Gergel kompletuje hat-tricka i podwyższa wynik meczu z Piastem na 4-2.

Gergel daje Górnikowi prowadzenie

3-2 dla Górnika w meczu z Piastem! Gergel wykończył błyskawiczną kontrę swojej drużyny.

Kwiek strzela na 2-2

Aleksander Kwiek huknął z pierwszej piłki, a piłka po rykoszecie wpadła do bramki Piasta. Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2-2.

Ancelotti może zostać trenerem Valencii

A kogo Wy byście widzieli w roli nowego szkoleniowca Nietoperzy?

Odegaard ma dość Realu

Prędzej czy później tak to się musiało skończyć. Norweg chce jednak wszystko przyspieszyć i zacząć zbierać minuty w Primera División już od stycznia.

Fenomenalny gol Mateusza Maka

Mateusz Mak przepięknie uderzył z linii pola karnego. Bramkarz Górnika nie miał szans tego wyjąć! Górnik Zabrze - Piast 1-2!

Samobój Słodowego w meczu z Piastem

Po dośrodkowaniu Piasta z rzutu rożnego piłkę do własnej siatki wpakował Słodowy. Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1-1.

Moreno chętny na grę w Realu Madryt

Gergel wykorzystuje rzut karny

Rzut karny po faulu na Madeju wykorzystał Gergel. Górnik Zabrze prowadzi od 8 minuty meczu z Piastem Gliwice 1-0!