Baena fauluje Ramosa na rzut karny

Dramat Rayo Vallecano trwa dalej! Baena przytrzymuje Ramosa w polu karnym, sędzia odgwizduje rzut karny, a piłkarz Rayo wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę!

Efektowna główka Garetha Bale'a

Efektowna główka Garetha Balea
Mamy już remis! Danilo dośrodkowuje w pole karne, a Walijczyk mocnym strzałem pokonuje bramkarza Rayo. 2-2!

Tymczasem kibice Liverpoolu...

The Reds przegrali z Watfordem 0-3.

Guilherme doprowadza do remisu

W Kielcach mamy już 1-1! W doliczonym czasie gry 1. połowy Legia przeprowadziła składną akcję, Jodłowiec zagrał w pole karne, a Guilherme pokonał Trelę.

Bestialskie wejście Tito w nogi Kroosa

Rayo Vallecano gra w 'dziesiątkę'! Prawy obrońca gości zdecydował się na wślizg wyprostowaną nogą i od razu wylatuje z boiska! Kroosowi nie odniósł kontuzji.

Rayo Vallecano idzie za ciosem!

Co wyprawia defensywa Realu Madryt! Rayo Vallecano dwie minuty po poprzedniej bramce strzela kolejną i dzięki trafieniu Jozabeda jest już 2-1 dla gości!

Rayo Vallecano odrabia straty

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Rayo. Rzut rożny gości i Amaya pokonuje Keylora Navasa! 1-1!