Pewny rzut karny Rooneya

No i w końcu mamy bramkę! Arbiter dyktuje rzut karny w 93. minucie po faulu na Depayu i Rooney daje United awans do 4. rundy FA Cup!

Komiczny rzut karny na Krychowiaku

Sevilla pokonała Athletic 2-0 po dwóch trafieniach Gameiro. Drugi gol padł po karnym na Krychowiaku, który padł na ziemię po tym jak... zarył korkiem w murawę:D

Urodzinowe życzenia dla Ebiego Smolarka

Na twitterze byłej gwieździe reprezentacji Polski życzenia złożyła niemiecka strona UEFA, oraz Borussia Dortmund - były klub polaka.

Skład Realu Madryt na Deportivo

Wszystkie gole Ebiego dla rep. Polski

Dzisiaj Euzebiusz Smolarek ma urodziny! Z tej okazji przypominamy jego bramki dla reprezentacji Polski. Warto powspominać! :)

Kibic Fiorentiny nie wytrzymał

Piłkarze Fiorentiny zmarnowali dobrą sytuację, a jeden z kibiców nie wytrzymał i wykrzyczał, co o tym myśli. ;)

Świetna akcja Walcotta z kibicem

Ponieważ w meczu z Sunderlandem nie zagrał Mertesacker, po meczu Walcott wyciągnął z trybun kibica do wykonania tradycyjnej 'cieszynki' :D

Komiczny gol Arkadiusza Milika

W meczu towarzyskim Ajax grał z HSV, a Arkadiusz Milik zdobył gola. Uderzył z bliska, trafił piłką w twarz bramkarza i... strzelił gola. :)

Kibice Manchesteru City robią "Poznań"

Pod koniec meczu z Norwich City kibice Manchesteru City znów zaprezentowali słynną zabawę, którą przejęli od kibiców Lecha Poznań :D

Nuda na Old Trafford

Manchester United gra z Sheffield United w Pucharze Anglii. Wszyscy czekają na bramki, a tu koniec pierwszej połowy i wciąż 0:0.

Pogawędka Ozila z Bellerinem

Hiszpan zanotował 2 asysty w meczu FA Cup z Sunderlandem i wyręczył z zadań odpoczywającego Mesuta Ozila, czego nie zapomniał mu wytknąć ;)