Klopp nie może znaleźć okularów

W ferworze radości po golu na wagę zwycięstwa, Jurgen Klopp stracił swoje okulary. Poszukiwania zapasowej pary idą mu ciężko ;)

Dlatego Adamczyk wybrał Cracovię

Hubert Adamczyk to jeden z największych talentów w polskiej piłce. W tym okienku opuścił młodzieżowe drużyny Chelsea i przeniósł się do Cracovii.

To Benteke rozwalił okulary Kloppa

Po bramce Lallany na 5-4 piłkarze i Klopp rzucili się w objęcia, a Benteke w tym wszystkim nie do końca ogarnął i... rozwalił okulary trenera :P
źródło:vine.co

Munir strzela w 64. sekundzie meczu

1-0 dla Barcelony! Luis Suarez przedarł się polem karnym, wyłożył piłkę Munirowi, a ten musiał strzelić. Barca strzela w 2. minucie meczu!

Klopp połamał z radości okulary

Juergen Klopp rzucił się w objęcia z piłkarzami po bramce na 5-4 i przy okazji... połamał swoje okulary :D

"Malinka" Schmida na meczu z Bayerem

Piłkarz Hoffenheim albo ma bardzo nietypowego siniaka, albo... miał bardzo udany poprzedni wieczór ;)

To był naprawdę niesamowity mecz...

Wybuch emocji Kloppa i piłkarzy The Reds

Adam Lallana zdobywa zwycięskiego gola w 95. minucie i wszyscy po prostu eksplodują ze szczęścia. Co za radość! :D

Wolej Lallany na 5-4 w 95. minucie

CO ZA MECZ!!! Adam Lallana w ostatniej akcji meczu idealnie składa się do strzału i pokonuje Rudda, strzelając zwycięskiego gola! 5-4 dla The Reds!

Bassong strzela w 93. minucie

Norwich City wyrównuje w doliczonym czasie gry! Dośrodkowanie z rzutu wolnego i Bassong silnym strzałem z dystansu pokonuje Mignoleta! 4-4!

Skład Barcelony na Malagę

Początek meczu o 16!

Grosicki żałuje, że padł samobój

Wyglądało jakby to Grosicki zdobył zwycięskiego gola dla Rennes w doliczonym czasie gry, jednak był to samobój. "Grosik" nie pozostawił tego bez komentarza ;)

Nie ma czasu żeby zamrugać

Skład Bayeru na Hoffenheim

mecz o 15:30

Fatalny błąd Norwich i gol Milnera

4-3 dla Liverpoolu! James Milner wykorzystał fatalny błąd defensywy "Kanarków" i w sytuacji sam na sam bez problemu pokonał Rudda!

Tata miał rację!

Firmino doprowadza do remisu

Co za mecz! Liverpool odrobił dwubramkową stratę i jest już 3-3! Świetną asystę zalicza Lallana, a swojego drugiego gola strzela dziś Firmino!