Idiotyczne 'czerwo' Jordana Ayew

Napastnik Aston Villi w fatalny sposób zachował się podczas meczu z West Hamem, uderzając Cresswella i wyleciał z boiska już w 1. połowie.
źródło:vine.co

Kapitalny gol Martiala na 2-0!

Manchester prowadzi ze Stoke już dwiema bramkami! Wayne Rooney świetnie wypatrzył Martiala, a młody Francuz posłał piłkę prosto w okienko bramki Butlanda. 2-0!

Manchester United zszokował fanów

"Czerwone Diabły" od wielu spotkań nie były w stanie zdobyć gola w 1. połowie meczu. Czyżby jakiś przełom?!

Lingard strzela gola Stoke na 1-0

Manchester United wychodzi na prowadzenie! Ładne dośrodkowanie Borthwicka-Jacksona i Jesse Lingard pokonuje Butlanda!

Wielka awantura w sparingu Cracovii

Piłkarze Cracovii i hiszpańskiego 3-ligowca zbyt poważnie potraktowali ten meczy i... wystraszyli sędziego :D