United czekali na takiego gola od dawna

Van Gaal po 1. połowie meczu ze Stoke

Założymy się, że tak wyglądał Holender po 25 minutach na ławce United po tym jak jego zespół strzelił 2 bramki Stoke City ;)
źródło:vine.co

Idiotyczne 'czerwo' Jordana Ayew

Napastnik Aston Villi w fatalny sposób zachował się podczas meczu z West Hamem, uderzając Cresswella i wyleciał z boiska już w 1. połowie.

Kapitalny gol Martiala na 2-0!

Manchester prowadzi ze Stoke już dwiema bramkami! Wayne Rooney świetnie wypatrzył Martiala, a młody Francuz posłał piłkę prosto w okienko bramki Butlanda. 2-0!

Manchester United zszokował fanów

"Czerwone Diabły" od wielu spotkań nie były w stanie zdobyć gola w 1. połowie meczu. Czyżby jakiś przełom?!

Lingard strzela gola Stoke na 1-0

Manchester United wychodzi na prowadzenie! Ładne dośrodkowanie Borthwicka-Jacksona i Jesse Lingard pokonuje Butlanda!

Wielka awantura w sparingu Cracovii

Piłkarze Cracovii i hiszpańskiego 3-ligowca zbyt poważnie potraktowali ten meczy i... wystraszyli sędziego :D

Skład Arsenalu na Southampton

Niedoszłe transfery zimowego okienka

Radamel Falcao
Wszyscy ci piłkarze mogli jeszcze zmienić klub w ostatnich godzinach styczniowego okna transferowego. Z różnych powodów nikomu się to nie udało...

Oficjalnie:Krouse w Leverkusen

Robbie Krouse został wypożyczony z Stuttgartu do Bayeru, .Australijczyk związał się z Bayerem na 0,5 roku

Dawno temu w Manchesterze United...

Wytrzymały i wybiegany Isco

Zidane jest zachwycony Hiszpanem, który ostatnio ma pewne miejsce w wyjściowe jedenastce Realu. Nie ma się co dziwić przy takiej dyspozycji...

Balo i tak robi wszystko po swojemu

Griezmann, Fabregas i Marco Reus popisują się elegancką żonglerką, po czym piłka trafia do Mario Balotelliego... :D

Skład Stoke City na mecz z United

Skład United na Stoke City

Żona Jamesa jest wielką fanką futbolu

Daniela Ospina jest nie tylko sławną WAG, ale i siostrą bramkarza Arsenalu, Davida, więc piłka w jej życiu to nieodzowna sprawa. Ale jej to raczej nie martwi ;)

Niemcy złamali przepisy UEFA

Reprezentacja Niemiec co prawda nie mierzy się z tymi rywalami w fazie grupowej, jednak i tak są oni finalistami, co decyduje o złamanych przepisach.