Karnawałowe przebranie Olkowskiego

Jakiekolwiek przebranie zobaczymy jeszcze w tym roku - obrońca FC Koeln i tak wygrał! :D Conchita Wurst jak malowana!

United czekali na takiego gola od dawna

Van Gaal po 1. połowie meczu ze Stoke

Założymy się, że tak wyglądał Holender po 25 minutach na ławce United po tym jak jego zespół strzelił 2 bramki Stoke City ;)
źródło:vine.co

Idiotyczne 'czerwo' Jordana Ayew

Napastnik Aston Villi w fatalny sposób zachował się podczas meczu z West Hamem, uderzając Cresswella i wyleciał z boiska już w 1. połowie.

Kapitalny gol Martiala na 2-0!

Manchester prowadzi ze Stoke już dwiema bramkami! Wayne Rooney świetnie wypatrzył Martiala, a młody Francuz posłał piłkę prosto w okienko bramki Butlanda. 2-0!

Manchester United zszokował fanów

"Czerwone Diabły" od wielu spotkań nie były w stanie zdobyć gola w 1. połowie meczu. Czyżby jakiś przełom?!

Lingard strzela gola Stoke na 1-0

Manchester United wychodzi na prowadzenie! Ładne dośrodkowanie Borthwicka-Jacksona i Jesse Lingard pokonuje Butlanda!