Yaya Toure na liście życzeń Zidane'a

Toure spędził w przeszłości trzy owocne sezony w Barcelonie. Czyżby teraz miał wzmocnić wielkiego rywala z Madrytu?

Rooney wykańcza akcję United

Rozpędzone "Czerwone Diabły" strzelają dalej! Ładna akcja Maty i Martiala wykończona przez Rooneya i jest już 3-0!

Bombowy wolej Jamiego Vardy'ego

Bombowy wolej Jamiego Vardyego
CO ZA GOOOL! Vardy pobiegł za wysoką piłką na połowie Liverpoolu i jeszcze przed polem karnym zdecydował się na strzał z powietrza, który siadł mu idalnie! 1-0!

Karnawałowe przebranie Olkowskiego

Jakiekolwiek przebranie zobaczymy jeszcze w tym roku - obrońca FC Koeln i tak wygrał! :D Conchita Wurst jak malowana!

United czekali na takiego gola od dawna

Van Gaal po 1. połowie meczu ze Stoke

Założymy się, że tak wyglądał Holender po 25 minutach na ławce United po tym jak jego zespół strzelił 2 bramki Stoke City ;)
źródło:vine.co

Idiotyczne 'czerwo' Jordana Ayew

Napastnik Aston Villi w fatalny sposób zachował się podczas meczu z West Hamem, uderzając Cresswella i wyleciał z boiska już w 1. połowie.