Nawet Vardy nie wierzył, że wpadnie

Drugi gol Vardy'ego

Leicester City wygrywa już 2-0! Okazaki zdecydował się na strzał, jednak piłka mu zeszła, dotarła do Vardy'ego i Anglik zdobywa gola na 2-0!

Balotelli pomylił włoskie miasta

W Italii nie przepuszczają Mario żadnego błędu, nawet geograficznego. Swoją drogą chyba powinien wiedzieć jak wygląda jego ukochane miasto. ;)

Pamiętajmy o legendarnym Faubercie

Yaya Toure na liście życzeń Zidane'a

Toure spędził w przeszłości trzy owocne sezony w Barcelonie. Czyżby teraz miał wzmocnić wielkiego rywala z Madrytu?

Rooney wykańcza akcję United

Rozpędzone "Czerwone Diabły" strzelają dalej! Ładna akcja Maty i Martiala wykończona przez Rooneya i jest już 3-0!

Bombowy wolej Jamiego Vardy'ego

CO ZA GOOOL! Vardy pobiegł za wysoką piłką na połowie Liverpoolu i jeszcze przed polem karnym zdecydował się na strzał z powietrza, który siadł mu idalnie! 1-0!

Karnawałowe przebranie Olkowskiego

Jakiekolwiek przebranie zobaczymy jeszcze w tym roku - obrońca FC Koeln i tak wygrał! :D Conchita Wurst jak malowana!

United czekali na takiego gola od dawna

Van Gaal po 1. połowie meczu ze Stoke

Założymy się, że tak wyglądał Holender po 25 minutach na ławce United po tym jak jego zespół strzelił 2 bramki Stoke City ;)
źródło:vine.co

Idiotyczne 'czerwo' Jordana Ayew

Napastnik Aston Villi w fatalny sposób zachował się podczas meczu z West Hamem, uderzając Cresswella i wyleciał z boiska już w 1. połowie.

Kapitalny gol Martiala na 2-0!

Manchester prowadzi ze Stoke już dwiema bramkami! Wayne Rooney świetnie wypatrzył Martiala, a młody Francuz posłał piłkę prosto w okienko bramki Butlanda. 2-0!

Manchester United zszokował fanów

"Czerwone Diabły" od wielu spotkań nie były w stanie zdobyć gola w 1. połowie meczu. Czyżby jakiś przełom?!

Lingard strzela gola Stoke na 1-0

Manchester United wychodzi na prowadzenie! Ładne dośrodkowanie Borthwicka-Jacksona i Jesse Lingard pokonuje Butlanda!

Wielka awantura w sparingu Cracovii

Piłkarze Cracovii i hiszpańskiego 3-ligowca zbyt poważnie potraktowali ten meczy i... wystraszyli sędziego :D