Kontaktowe trafienie Sevilli

To trafienie prawdopodobnie 'zabije' ten mecz. Banega popędził samemu z piłką i pokonał Blanco, zdobywając gola na 1-2. W dwumeczu jest już 2-5 dla Sevilli.

Drugi gol Iago Aspasa

Celta Vigo odrabia kolejną bramkę! W dwumeczu jest już 2-4 i mamy coraz bliżej dogrywki!

Messi wspiera poszkodowanych piłkarzy

Piłkarze i sztab argentyńskiego klubu Huracan ucierpieli w wypadku autokarowym w Wenezueli. Leo nie zapomniał o nich i przesłał specjalną wiadomość.

Iago Aspas wykańcza kontrę Celty

Mamy pierwsze trafienie! Kapitalne podanie od Orellany i Iago Aspas daje Celcie prowadzenie 1-0! Jeszcze 3 gole Celty i będzie dogrywka.

Messi pokazał swój nowy samochód

Leo Messi odpowiedział w zabawny sposób na plotki mówiące o tym, że kupił Ferrari za 32 mln euro :D

Kibice Celty przed meczem z Sevillą

W pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Króla Sevilla zwyciężyła 4-0. Przed rewanżem kibice Celty zadbali o 'odpowiednią' atmosferę...

Piłkarz idealny według Iniesty w 2012 r.

4 lata temu Andres Iniesta podał przepis na piłkarza idealnego. Jak myślicie, kogo umieściłby w tym zestawieniu na dziś dzień?

Payet na dłużej w West Ham

West Ham poinformował, że Dmitri Payet przedłużył kontrakt z klubem do 2021 roku.

10. rocznica meczu Schalke - Bayer 7-4

Dokładnie 10 lat temu kibice Bundesligi mieli okazję zobaczyć aż 11 goli w 1 meczu! Ilu piłkarzy, którzy wzięli udział w tej "strzelaninie", pamiętacie?

Kolejny Polak w Eredivisie

Gdyby Schalke nie sprzedawało gwiazd...

Przez drużynę Schalke 04 przewinęło się naprawdę wiele znaczących nazwisk. Co za ekipa!

Lech Poznań szukał piłkarza w UP

Poznański klub musiał uciec się do niestandardowego sposobu, aby podpisać z Volkovem. Minusem tego rozwiązania są jednak podane do wiadomości zarobki piłkarza.

Nietypowy 'crossbar challenge' Messiego

W reklamie adidasa Leo Messi wziął udział w 'crossbar challenge'. Żeby jednak nie było zbyt łatwo - postanowił trafić z niestandardowej odległości.

Arsenal zagra z gwiazdami MLS

Kosmiczne przyjęcie piłki Christen Press

Co za technika! Amerykanka dobiła Kostarykę strzelając na 5-0 w turnieju kwalifikacyjnym do Olimpiady, ale to co zrobiła wcześniej z piłką... MAGIA!

Arbeloa odrzucił ofertę z Chin

Rekordowy gol Alex Morgan

Piękna Alex Morgan w meczu z Kostaryką trafiła do bramki po 12 sekundach, co jest najszybszym golem żeńskiej reprezentacji USA i turnieju kwalif. do Olimpiady!