Drogba znów spotkał się z Lampardem

Poruszający widok dla każdego kibica Chelsea - przed towarzyskim meczem NY City FC z Montreal Impact Didier Drogba i Frank Lampard padli sobie w ramiona :)
źródło:vine.co

Plakat Augsburga przed meczem z The Reds

Kibicowskie buty dla Ibrahimovicia

Znany ilustrator kochający piłkę nożną, Dan Leydon, zaprojektował specjalne buty dla Ibrahimovicia. Jak Wam się podobają?

Piłka nadaje sens naszemu życiu

Mimo iż czasami zaprząta nam głowę aż za bardzo... ;)

Benítez ostro na temat pracy w Realu

Oświadczyny na stadionie!

Kibic Lecha Poznań oświadczył się na stadionie podczas meczu 22 kolejki z Termaliką.

CR7 strzelił gola jak Erik Jendrisek

To może wydawać się nieprawdopodobne, ale w dzisiejszym meczu Cristiano zdobył gola jak Erik Jendrisek w meczu z Górnikiem Zabrze. :)

Coulibaly daje nadzieje Gent

89. minuta meczu, główka Kalify Coulibaly i piłka po raz drugi ląduje w bramce Wolfsburga. To daje jeszcze nadzieje na rewanż. 3:2! Koniec meczu!

Piękna akcja Kumsa i pierwszy gol Gent

W 80. minucie meczu Sven Kums poradził sobie z rywalami i pięknie przymierzył. Gol dla Gent! Wciąż to jednak Wolfsburg prowadził 3:1.

Sprytny strzał Kruse na 3:0

Świetne dośrodkowanie i Max Kruse pakuje piłkę do siatki Gent. 3:0...

Drugi gol Juliana Draxlera

Fatalny błąd obrońców Gent i Julian Draxler wychodzi sam na sam. Gol! Było 2:0 dla Wolfsburga.