Parejo strzela na 2-0!

Kolejny gol Valencii! Tym razem Santi mina występuje w roli asystenta i Parejo pewnie pokonuje bramkarza w 10. minucie!

Santi Mina strzela w 4. minucie

Piorunujący początek Valencii! Andre Gomes zagrywa do Santiego Miny i 'Nietoperze' prowadzą z Austrią Wiedeń 1-0!

Valencia zszokowała swoją formą

Jeszcze niedawno Valencia pod wodzą Gary'ego Neville'a była rekordy meczów bez zwycięstwa, a tymczasem w Lidze Europy...

Wenger wybrał nowego kapitana?

Prawdopodobnie od nowego sezonu Arsenal będzie miał nowego kapitana! Myślicie, że to dobry wybór?

Jak nieprzewidywalny jest futbol...

Kibice BVB jak zwykle w formie

Tymczasem na ławce United...

Kapustka u "Dużego w Maluchu"

Bartek Kapustka wziął udział w całkiem nietypowym wywiadzie ;)

Piękny rzut wolny Denisa Suareza

Villarreal na prowadzeniu! Denis Suarez posłał mocną piłkę na bramkę Reiny i Hiszpanie prowadzą z Napoli!

Casillas jest zawsze kozłem ofiarnym

Onuachu strzela United na 2-1!

Midtjylland na prowadzeniu! Nigeryjczyk samemu odzyskał straconą przez siebie piłkę i precyzyjnym strzałem pokonał Romero. 2-1!

Marco Reus podwyższa na 2-0

Borussia Dortmund dokłada kolejne trafienie! Mkhitaryan do Reusa, ten strzela, Martins Indi jeszcze zmienia kierunek lotu piłki i 2-0!

Sensacyjne trafienie Bernardeschiego

CO ZA GOOOOOOL! Pomocnik Fiorentiny dostał piłkę na 25. metrze i bez namysłu huknął na bramkę Vorma, doprowadzając do remisu 1-1!

Woskowy Pele cierpi

Sergio Ramos na temat karnego Messiego

Hiszpan w odróżnieniu od Cristiano nie chciał zostawiać żadnego polemicznego komentarza. Niektórzy odbierają jego słowa, jako obronę Messiego i Suareza.

Sisto pokonuje Sergio Romero

Szybka odpowiedź Midtjylland! Sisto pognał z piłką i po indywidualnej akcji pokonuje Sergio Romero. Do przerwy 1-1!

Depay strzela gola Midtjylland

Manchester United na prowadzeniu! Depay w ekwilibrystyczny sposób przyjmuje piłkę, ale daje radę jeszcze wbić ją do bramki. 1-0!