Gdy czujesz, że La Liga się oddala...

Golazo Hazarda z rzutu wolnego

Co za mecz w wykonaniu Edena Hazarda! Do 2 asyst dorzucił właśnie cudownego gola z rzutu wolnego! Chelsea - Manchester City 4-1!

Cahill podwyższa na 3-1

Ależ Chelsea się rozegrała po przerwie! Prowadzą z City już 3-1 po golu Cahilla!

Willian strzela na 2-1

Kolejna piękna asysta Hazarda i kolejne trafienie Chelsea! Tym razem gola zdobył Willian. Chelsea - Manchester City 2-1!

Vieri radzi Francesco Tottiemu

Po ostatnim spięciu z Luciano Spalettim Francesco Totti został odsunięty od składu AS Romy. Jak Waszym zdaniem powinien postąpić legendarny włoski snajper?

Mistrzostwo ucieka Realowi Madryt

Real zremisował dzisiaj z Malagą na wyjeździe 1:1 i traci do Barcelony aż 9 punktów

Faupala daje remis Man City

Azpilicueta tak niefortunnie wybił piłkę, że trafił nią w stopę Faupali, po czym piłka wpadła do siatki Chelsea. 1-1!

Diego Costa strzela Man City

Diego Costa daje Chelsea prowadzenie w meczu z Manchesterem City! Piękną asystą popisał się Eden Hazard. 1-0!

W głowie kibiców West Ham

Dimitri Payet poprowadził drużynę West Hamu do zwycięstwa z Blackburn Rovers. Payet zanotował dwie bramki oraz jedną asystę

Raul Albentosa doprowadza do remisu

Na La Rosaleda jest już 1-1! Malaga wyczuła słabszy moment Realu i w 66. minucie doprowadziła do remisu!

Opłata za jakość Barcy

Może kiedyś Barcelona zrobi taki eksperyment i zobaczy ilu kibiców jest rzeczywiście gotowych płacić za darmowy w założeniu spektakl! ;)

Sędzia meczu Bayer-BVB uciekł do szatni

Przedziwna sytuacja w meczu Bundesligi. Trener Bayeru odmówił zejścia na trybuny po kartce, więc.. arbiter speszył się, przerwał mecz i samemu uciekł do szatni!

Pęknięta piłka w trakcie meczu Legii

Piłka nie wytrzymała tempa gry w meczu Zagłębie - Legia i uszło z niej powietrze... :P
źródło:vine.co

Nietypowa sztuczka Pazdana

Efektowność przede wszystkim! :D

Mina Kameniego po obronionym karnym

Kameruński golkiper obronił rzut karny Cristiano Ronaldo i skwitował to w odpowiedni sposób ;)

Kameni wyjął karnego Cristiano Ronaldo

Portugalczyk podszedł do 'jedenastki' po tym, jak sam został sfaulowany w polu karnym, jednak Kameni górą! Wciąż tylko 1-0 dla Realu Madryt.

Kontaktowy gol Zagłębia Lubin

Starzyński posłał świetną piłkę do Piątka, a ten strzałem w długi róg pokonał Malarza. Zagłębie - Legia 1-2!