Flavio Paixao strzela gola do szatni

Koncert gry Lechii Gdańsk w meczu z Jagiellonią trwa w najlepsze! Do przerwy prowadzą już 3-0!

Munir strzela Eibarowi

Luis Suarez wystawił piłkę Munirowi, a ten musiał trafić do pustej bramki! Eibar - Barcelona 0-1!

Kuświk strzela Jagiellonii

Piotr Kuświk w ładnym stylu wykończył efektowną akcję Lechii. Gdańszczanie prowadzą z Jagiellonią już 2-0!

Niezwykły list fana Messiego

Teraz chłopak ma nadzieję, że jego wiadomość dotrze do samego Messiego i umożliwi spotkanie.

Crystal Palace strzela Liverpoolowi

Crystal Palace świetnie zaczyna drugą połowę. Po golu Ledleya obejmuje prowadzenie 1-0 w meczu z Liverpoolem!

XI Barcelony na mecz z Eibar

Kolejny gol Milika dla Ajaksu!

Arek Milik otwiera wynik w meczu z Willem II. Polski napastnik tuż przed przerwą pokonał bramkarza rywali pięknym strzałem głową!

Kolejny Polak zagra w Championship?

Perfekcyjne wejście Kimmicha

Joshua Kimmich rozegrał wczoraj bardzo dobry mecz przeciwko Borussii Dortmund, a w tym starciu z Reusem zachował się jak profesor!