Wolfsburg zaskoczył Real Madryt

Piękna akcja Wolfsburga i 2-0!

Co za pierwsza połowa w wykonaniu 'Wilków'! Draxler do Bruno, ten wykorzystał pasywność obrońców Realu, podał do Arnolda i mamy 2-0!

Koniec pięknej passy Keylora Navasa

Ricardo Rodriguez strzelając gola z rzutu karnego na 1-0 przerwał fenomenalną passę kostarykańskiego bramkarza. Wynik i tak godny podziwu!

Reakcja Zlatana

Ricardo Rodriguez pokonuje Navasa

1-0 dla Wolfsburga! Casemiro sfaulował w polu karnym Schurrle, a z 11 metrów nie pomylił się Rodriguez! 1. gol stracony przez Navasa w Lidze Mistrzów!

Joe Hart broni rzut karny Zlatana!

To powinien być gol dla PSG! David Luiz został faulowany przez Sagnę, ale Joe Hart naprawił błąd kolegi i kapitalnie wybronił rzut karny Szweda. Wciąż 0-0!