Okropny błąd Fernando i gol Zlatana

Co za fatalna pomyłka piłkarza Manchesteru City! Brazylijczyk nie zauważył nadbiegającego Zlatana i... mamy jednego z najdziwniejszych goli tej edycji LM! 1-1!

De Bruyne zapakował gola PSG!

1-0 dla The Citizens! Fernandinho zagrał w tempo piłkę do Belga, a ten mocnym strzałem pokonał Trappa!

Wolfsburg znalazł sposób na Navasa

Wolfsburg zaskoczył Real Madryt

Piękna akcja Wolfsburga i 2-0!

Co za pierwsza połowa w wykonaniu 'Wilków'! Draxler do Bruno, ten wykorzystał pasywność obrońców Realu, podał do Arnolda i mamy 2-0!

Koniec pięknej passy Keylora Navasa

Ricardo Rodriguez strzelając gola z rzutu karnego na 1-0 przerwał fenomenalną passę kostarykańskiego bramkarza. Wynik i tak godny podziwu!

Reakcja Zlatana

Ricardo Rodriguez pokonuje Navasa

1-0 dla Wolfsburga! Casemiro sfaulował w polu karnym Schurrle, a z 11 metrów nie pomylił się Rodriguez! 1. gol stracony przez Navasa w Lidze Mistrzów!

Joe Hart broni rzut karny Zlatana!

To powinien być gol dla PSG! David Luiz został faulowany przez Sagnę, ale Joe Hart naprawił błąd kolegi i kapitalnie wybronił rzut karny Szweda. Wciąż 0-0!

Żyro wypada na rok z futbolu...

Chyba nawet w najgorszych scenariuszach nikt nie przypuszczał, że ta kontuzja może być aż tak groźna.. Masakra :/ Trzymaj się, Michał!

Lewandowski nie ma planów na przyszłość

Giveaway recenzowanych korków!

Regularnie recenzujemy dla Was buty na naszym kanale YT. Dziś możecie zgarnąć parkę dla siebie!

Skład Manchesteru City na PSG

BBC gotowe do meczu z Wolfsburgiem

Składy PSG i City z 2008 roku

Po raz ostatni Manchester City zmierzył się z PSG 8 lat temu. Mecz zakończył się wynikiem 0-0, a tak prezentowały się składy obu drużyn.