Wyniki 1. tury meczów ćwierćfinałowych

Iborra wyprowadza Sevillę na prowadzenie

2-1 dla Sevilli! Kapitalne zagranie Kevina Gameiro, Iborra unika spalonego i pokonuje Herrerina sprytnym 'dziubnięciem' piłki!

Facundo Ferreyra strzela na 2:0

Argentyńczyk musiał to strzelić! 2:0 dla Szachtara!

I znowu to samo...

Bramka Liverpoolu złą wiadomością

Jeśli Ligę Europy zdobędzie zespół, który nie ma kwalifikacji do LM, wtedy to on awansuje do fazy grupowej LM, a Olympiakos będzie musiał grać w eliminacjach i stanie się potencjalnym rywalem polskiego klubu.

Morze szalików kibiców BVB i Liverpoolu

Fajny widok z Signal Iduna Park - kibice obu drużyn absolutnie nie mają problemu z tym, że obok kibicują ich rywale :)

Pojedynek Weidenfellera z Coutinho

Mur Weidenfeller

Kolejna bramka Bakambu

To jest jego wieczór! Ładna akcja Villarrealu i Cedric Bakambu strzela kolejnego gola tego wieczora. 2-1 dla "Żółtej łodzi podwodnej"!

Podwójna interwencja Weidenfellera

Kolodziejczak doprowadza do remisu

Mamy już 1-1! Fatalna interwencja Muniaina i piłka trafia do Banegi, ten wycofuje ją do Kolodziejczaka i Francuz strzela gola na remis!

Fenomenalna parada Weidenfellera

Co za parada! Roman Weidenfeller ratuje Borussię Dortmund! Coutinho pewnie nie może w to uwierzyć.

Brabec doprowadza do remisu

4. doliczona minuta pierwszej połowy meczu Villarrealu ze Spartą, rzut rożny dla gości i Brabec strzela gola na 1-1!

Piękna główka Hummelsa

Odpowiedź Borussii Dortmund! 1:1! Idealne dogranie i Hummels głową pakuje piłkę do siatki.

Aduriz zapakował bramkę Sevilli

Kto jak nie on! Dośrodkowanie w pole karne z prawej strony i Aritz Aduriz strzela pierwszego gola dzisiejszego wieczoru! 1-0 dla Athletiku!

Rakicki strzelił gola Bradze

Do przerwy Szachtar prowadził z Bragą 1:0.

Weidenfeller zatrzymał Origiego

Mogło być 2:0 dla Liverpoolu! W ostatnich sekundach 1. połowy Origi dostał świetne podanie... Na posterunku był jednak Weidenfeller.