Kownacki zagiął dziennikarza

Ładne trafienie Iheanacho

Kelechi Iheanacho zdobywa swojego 2 gola w meczu z Southampton. "Święci" prowadzą z City 4-2!

Mane kompletuje hat-tricka

Southampton demoluje Manchester City! 4-1!

Mane strzela na 3-1

Southampton prowadzi z Manchesterem City już 3-1!

Dlatego City przegrywa z Southamptonem

Valdes trafi do Espanyolu?

To nie pierwszy raz, kiedy były bramkarz Barcy jest przymierzany do rywala z tego samego miasta. To byłby naprawdę bardzo ciekawy transfer!

Piast znów na prowadzeniu!

Mraz celnie dośrodkował z rzutu wolnego, a podanie na gola zamienił Nespor. Piast-Pogoń 2-1!

Iheanacho strzela Southampton

Jak na razie Manchester City przegrywa 1-2 z Southampton. Strzelcem jedynej bramki dla "Citizens" Kelechi Iheanacho.

Makabryczna przyśpiewka kibiców Arsenalu

Kibice Arsenalu śpiewają: "Do widzenia Arsenie Wengerze, będziemy szczęśliwi, jeśli umrzesz w maju..."

Szybka odpowiedź Pogoni

Dwaliszwili! Gruziński snajper daje remis Pogoni w meczu z Piastem. 1-1!

Zivec strzela na 1-0

Zivec świetnie odnalazł się w polu karnym Pogoni i otworzył wynik spotkania. Piast-Pogoń 1-0!

Jeśli Leicester wygra ligę...

Kilka miesięcy temu, gdy Leicester liderował Premier League, wielu kibiców poczyniło oryginalne zakłady. Ciekawe czy dotrzymają słowa... :D

Składy na mecz Piast-Pogoń

Pomeczowa rozmowa Ranieriego i LVG

Ranieri powiedział Van Gaalowi, że ten "wykonuje fantastyczną pracę", a w odpowiedzi Holender życzył mu radości z mistrzostwa.

Ranieri nie obejrzy jutrzejszego meczu

Romanczuk daje wygraną Jagiellonii

Co za mecz w Białymstoku! Jagiellonia jeszcze w 80. minucie przegrywała 1-2, ale ostatecznie wygrywa 3-2, dzięki bramce Romanczuka w 94. minucie!

Gol Wasiljewa z rzutu wolnego

Konstantin Wasiljew przymierzył z rzutu wolnego i przy dużej pomocy Zubasa zdobył ładną bramkę! Jagiellonia-Podbeskidzie 2-2!