Chelsea i jej regularność ;)

Sędzia uczcił pamięć kolegi

Przed jednym z meczów ligi portugalskiej uczczono minutą ciszy pamięć portugalskiego arbitra Paulo Paraty. João Capela, sędzia meczu, dodatkowo napisał sprejem na murawie "RIP".

Ranieri chce utrzymać skład jeszcze rok

Vela obraził się na trenera Sociedad

Pełna mobilizacja Barcelony

Prezent Arbeloy dla Florentino Pereza

Efektowny rajd i brama Gerrarda

Ale wejście Stevena Gerrarda! Anglik w doliczonym czasie gry ustalił wynik spotkania z New England Revolution na 4-2 dzięki naprawdę efektownej bramce!

Nieogolony Messi w meczu z Espanyolem

Pique o pożegnaniu Arbeloi

Nikolić pokazał synkowi, gdzie strzelił

Piękna oprawa kibiców Podbeskidzia

W ten sposób kibice "Górali" podziękowali Bartłomiejowi Koniecznemu, którego karierę zakończyła poważna kontuzja.

Dlatego De Boer zdjął z boiska Milika

Trener Ajaxu zdjął Milika już w 66. minucie meczu z De Graafschap, co wywołało falę krytyki. Myślicie, że z Polakiem w składzie Ajax sięgnąłby po mistrza?

Anderlecht uhonorował Wasilewskiego

Super akcja byłego klubu Polaka! Z okazji wygrania Premier League z Leicester City władze Anderlechtu zaprosiły "Wasyla" i uhonorowano go na środku boiska! :D

Ajax już miał gotowy autobus na fetę

Ajax Amsterdam w ostatniej kolejce tylko zremisował dzięki czemu to PSV sięgnęło po mistrzostwo. A wszystko już było starannie przygotowane...

Ten wzrok mówi wszystko...

Szalony wolej Bruno Peresa

Torino łapie kontakt w meczu z Napoli po niesamowitym golu Bruno Peresa na 1-2! Co za trafienie!