Dzudzsak znów daje prowadzenie Węgrom!

Co za mecz Balazsa Dzsudzaka! Kapitan Węgrów najpierw strzelał z wolnego, po czym poprawił sprzed pola karnego i... wpadło! 3-2 dla Węgrów!

Piękny rajd i gol Schopfa

Schopf wziął sprawy w swoje ręce i ruszył na bramkę Islandii. Wymanewrował obronę i strzałem w długi róg dał Austrii bramkę. 1-1!

Wspaniałe osiągnięcie Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo strzela piętą na 2-2!

No i w końcu mamy gola Cristiano Ronaldo! Joao Mario zagrywa w pole karne, tam Ronaldo strzela piętą i... gol! Jest remis!

Efektowny gol Dzsudzsáka z wolnego

Ależ początek 2. połowy w wykonaniu Węgrów! Balazs Dzsudzsák przymierzył z wolnego, piłka odbiła się jeszcze od muru i jest już 2-1!

Messi ćwiczył wolne... w japońskim show?

Amerykańskie media są pod wrażeniem rzutu wolnego i od razu porównały go do jednego z dziwnych japońskich show, w którym Messi ćwiczył swoje rzuty wolne :D

Mina Ronaldo mówi wszystko ;)

Pechowiec Aleksandar Dragovic

CR7 do Naniego i mamy remis!

W końcu Portugalczycy zakończyli swoją akcję powodzeniem! Ronaldo świetnie wypatrzył Naniego, ten uderzył po krótkim słupku i mamy remis 1-1!

"Kaloryfer" Naniego i brzuszek Gery

Po 1. połowie realizator pokazał strzelców obu bramek - jeden i drugi z nich podwinął koszulkę i... niezła różnica! :D

Za to Marciniak podyktował rzut karny

Za to przytrzymywanie Alaby przez Skulasona, Szymon Marciniak podyktował rzut karny dla Austrii. Słusznie?

CR7 podsumował grę Portugalii

Dragovic marnuje rzut karny

Dragovic podszedł do piłki ustawionej na 11 metrze i... trafił w słupek! Islandia wciąż prowadzi z Austrią 1-0!

Austria jak Polska na MŚ 2006

Szalona radość Zoltana Gery

Węgier stał się drugim najstarszym piłkarzem strzelającym gola na Euro. Rekord wciąż należy do Ivicy Vasticia.

Bodvarsson daje Islandii prowadzenie!

Austriackie defensywa kompletnie nie poradziła sobie z tym rozegraniem rzutu z autu przez Islandię. 1-0!

Płaska "bomba" Zoltana Gery na 1-0!

Węgry na prowadzeniu! Zoltan Gera dopadł do futbolówki po rzucie rożnym, huknął z półwoleja z około 20 metrów i trafił do bramki. 1-0!