Naprawdę niewiele brakowało, żeby Austria wyszła na prowadzenie!

Ronaldo w końcu jest zadowolony

Dwie bramki Portugalczyka, każda dająca remis - ciężko się nie ucieszyć! ;)

Węgrzy i Portugalczycy zrobili widowisko

Ładna główka Ronaldo na 3-3

Co tam się dzieje! Szybko rozegrany rzut rożny, Quaresma wrzuca piłkę w pole karne, a tam Ronaldo piękną główką znów pokonuje Kiraly'ego!

Szalona radość Węgrów po golu na 3-2

Co za mecz!

Co za mecz!

Dzudzsak znów daje prowadzenie Węgrom!

Co za mecz Balazsa Dzsudzaka! Kapitan Węgrów najpierw strzelał z wolnego, po czym poprawił sprzed pola karnego i... wpadło! 3-2 dla Węgrów!

Piękny rajd i gol Schopfa

Schopf wziął sprawy w swoje ręce i ruszył na bramkę Islandii. Wymanewrował obronę i strzałem w długi róg dał Austrii bramkę. 1-1!

Wspaniałe osiągnięcie Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo strzela piętą na 2-2!

No i w końcu mamy gola Cristiano Ronaldo! Joao Mario zagrywa w pole karne, tam Ronaldo strzela piętą i... gol! Jest remis!

Efektowny gol Dzsudzsáka z wolnego

Ależ początek 2. połowy w wykonaniu Węgrów! Balazs Dzsudzsák przymierzył z wolnego, piłka odbiła się jeszcze od muru i jest już 2-1!

Messi ćwiczył wolne... w japońskim show?

Amerykańskie media są pod wrażeniem rzutu wolnego i od razu porównały go do jednego z dziwnych japońskich show, w którym Messi ćwiczył swoje rzuty wolne :D

Mina Ronaldo mówi wszystko ;)

Pechowiec Aleksandar Dragovic

CR7 do Naniego i mamy remis!

W końcu Portugalczycy zakończyli swoją akcję powodzeniem! Ronaldo świetnie wypatrzył Naniego, ten uderzył po krótkim słupku i mamy remis 1-1!

"Kaloryfer" Naniego i brzuszek Gery

Po 1. połowie realizator pokazał strzelców obu bramek - jeden i drugi z nich podwinął koszulkę i... niezła różnica! :D