Messi w drodze do finału Copa America

Spejson po meczu z Ukrainą

Czas na kolejny odcinek vloga Spejsona. Tym razem Wasz ulubiony bohater komentuje wynik meczu Polski z Ukrainą. Musicie to zobaczyć!

Kolejny transfer do Legii Warszawa

Domyślacie się o kogo może chodzić? ;)

Fuenzalida szybko dobija Kolumbię

A w 11. minucie było już 2:0 dla reprezentacji Chile. Alexis Sanchez huknął na bramkę rywali, a do odbitej piłki dopadł Jose Fuenzalida.

Jak żyć?

Jak żyć?

Aranguiz strzela Kolumbii na 1:0

7. minuta meczu, Chile wychodzi z zabójczą akcją. Piłkę do bramki z bliska wpycha gracz Bayeru Leverkusen - Charles Aranguiz.

Najlepszy występ Zlatana w reprezentacji

To był jego mecz! W 2012 roku Szwecja wygrała z Anglią 4-2, wszystkie gole dla Szwedów strzelił "Ibra", a dzieła zwieńczył TĄ PRZEWROTKĄ z ponad 30 metrów!

Zrelaksowani Irlandczycy po awansie

Nainggolan uczcił odejście Zlatana

Co było na kartce do Cristiano Ronaldo?

W pewnym momencie meczu Portugalii trener Fernando Santos dał Eliseu kartkę, a ten przekazał ją Ronaldo. Potem CR7 zapakował 2 gole! Internauci wymyślili kilka opcji tego, co było na kartce :D

Jedyne dwie takie reprezentacje

Najbardziej nierealny obrazek tego Euro

Jeden z największych twardzieli w historii piłki we łzach po awansie do Irlandii do 1/8? Takie rzeczy tylko na Euro 2016!

Messi i jego niesamowite rekordy

Dzięki bramce w meczu z USA Argentyńczyk dołożył do listy swoich sukcesów tytuł najskuteczniejszego strzelca w historii swojej reprezentacji.

Piłkarze E-klasy zawstydzili Zlatana

Węgierska wersja wieży Eiffla

Prorok?

Prorok?
Wojciech Kowalczyk zamieścił tweeta przed meczem Argentyna - USA. Prorok?

Pożegnanie Zlatana ze szwedzkimi fanami

Mecz z Belgią był ostatnim występem Zlatana Ibrahimovicia w reprezentacji Szwecji. Drużyna Erika Hamréna odpada z Euro 2016, a Zlatan kończy reprezentacyjną karierę.