Reakcja komentatora na gola Islandczyków

Traustason w 94. minucie meczu z Austrią wpakowuje piłkę do siatki, a islandzki komentator zaczyna szaleć ze szczęścia. Co on wyrabia! Co on krzyczy! :)

Spejson po meczu z Ukrainą

Czas na kolejny odcinek vloga Spejsona. Tym razem Wasz ulubiony bohater komentuje wynik meczu Polski z Ukrainą. Musicie to zobaczyć!

Kolejny transfer do Legii Warszawa

Domyślacie się o kogo może chodzić? ;)

Fuenzalida szybko dobija Kolumbię

A w 11. minucie było już 2:0 dla reprezentacji Chile. Alexis Sanchez huknął na bramkę rywali, a do odbitej piłki dopadł Jose Fuenzalida.

Jak żyć?

Jak żyć?

Aranguiz strzela Kolumbii na 1:0

7. minuta meczu, Chile wychodzi z zabójczą akcją. Piłkę do bramki z bliska wpycha gracz Bayeru Leverkusen - Charles Aranguiz.

Najlepszy występ Zlatana w reprezentacji

To był jego mecz! W 2012 roku Szwecja wygrała z Anglią 4-2, wszystkie gole dla Szwedów strzelił "Ibra", a dzieła zwieńczył TĄ PRZEWROTKĄ z ponad 30 metrów!

Zrelaksowani Irlandczycy po awansie

Nainggolan uczcił odejście Zlatana

Co było na kartce do Cristiano Ronaldo?

W pewnym momencie meczu Portugalii trener Fernando Santos dał Eliseu kartkę, a ten przekazał ją Ronaldo. Potem CR7 zapakował 2 gole! Internauci wymyślili kilka opcji tego, co było na kartce :D