"Wejście smoka" wg Filipa Starzyńskiego

Cudowny gol Starzyńskiego z wolnego

Co za wejście Filipa Starzyńskiego! "Figo" pojawił się na boisku w 2. połowie i po niespełna 5 minutach zdobył przepięknego gola na 2-0! Cudo!

Kapustka o zainteresowaniu Leicester

Zespół mistrza Anglii w ostatnich dniach wyrósł na lidera w wyścigu o Bartosza Kapustkę. Polak podchodzi jednak do wszystkiego na spokojnie.

Borini żartuje z fryzury Messiego

Fabio Borini, piłkarz Sunderlandu, przefarbował sobie włosy na blond trochę przed Leo Messim. No i zaczęło się... ;)

Hajto o faulu Papadopulosa

Giggs wygrał Indyjską Ligę Futsalu

Ryan Giggs wraz z ekipą Mumbai wygrali pierwsze rozgrywki Indyjskiej Ligi Futsalu. Gratulacje!

Zamroczony Arajuuri schodzi z boiska

Faul Papadopulosa na Arajuurim był na tyle groźny, że fiński obrońca musiał opuścić przedwcześnie boisko. Nie wygląda to dobrze...

Papadopulos nokautuje Arajuuriego

To było naprawdę niebezpieczne! Papadopulos mocno uderzył łokciem Arajuuriego, a ten musiał opuścić potem boisko. Czech dostał za to żółtą kartkę.

Papadopulos strzela Lechowi na 1-0!

Zagłębie na prowadzeniu! Cotra zakręcił Gumnym, precyzyjnie dorzucił w pole karne, a tam snajper Zagłębia tylko musiał dołożyć głowę. 1-0!

Cudowny solowy gol Arszawina

Pamiętacie jeszcze Andrieja Arszawina? Rosjanin gra obecnie w kazachstańskiej Premier League i zdobył w ostatnim meczu genialną bramę!