Ostatnio pośród piłkarzy nastała prawdziwa moda na farbowanie włosów na blond. Poddał się jej nawet Lionel Messi! :D

Dotychczasowe transfery Liverpoolu

Jak oceniacie te wzmocnienia zespołu Juergena Kloppa?

Niesamowity skill Ganso

Nowy nabytek Sevilli, Brazylijczyk Ganso, to nieprawdopodobny technik. Tylko zobaczcie co robił z rywalami gdy grał w Sao Paulo!
źródło:vine.co

Konoplyanka w "Lidze+ Ekstra"

Konoplyanka w

Piękny solowy gol juniora PSG

W finale ME U-19 Francja do przerwy prowadzi z Włochami 2-0, a cudownego gola strzelił Jean-Kevin Augustin, 19-letni piłkarz PSG!

Problem z koszulkami Zlatana i Martiala

Przyjście do klubu Zlatana Ibrahimovicia nieco zakłóciło hierarchię panującą w zespole w poprzednim sezonie...

Tak wyglądały testy Toure w Arsenalu

Kolo Toure lwią część swojej kariery spędził w Arsenalu, gdzie stanowił prawdziwy filar defensywy. Początki nie były jednak aż tak udane... :D

Tabela Ekstraklasy po niedzieli

Ekstraklasa po niedzielnych meczach

Po niemal wszystkich spotkaniach 2. kolejki Ekstraklasy na czele mamy dwa zespoły grające w pomarańczowych strojach.

Ligi się zmieniają, a pozycje te same...

Piękny widok na derbach Nowego Jorku

Gigant daje wielką kasę za Milika

Wcześniej chętne do sprowadzenia Polaka były między innymi Napoli, Everton, Lazio a nawet Barcelona. Teraz pojawiła się konkretna oferta!

Zagłębie umie grać na 2 frontach

Póki co Zagłębie Lubin naprawdę świetnie radzi sobie zarówno w Ekstraklasie (2 zwycięstwa), jak i w el. Ligi Europy (wyeliminowanie Partizanu). Brawo!

"Kowal" ostro podsumował Lecha Poznań

Wielki sukces polskich piłkarzy

"Wejście smoka" wg Filipa Starzyńskiego

Cudowny gol Starzyńskiego z wolnego

Co za wejście Filipa Starzyńskiego! "Figo" pojawił się na boisku w 2. połowie i po niespełna 5 minutach zdobył przepięknego gola na 2-0! Cudo!