Atomowy rzut karny Joveticia

Pod koniec 1. połowy meczu z PSG arbiter podyktował rzut karny dla Interu. Stevan Jovetić nie dał szans Alfonso Areoli!

Młody Polak na testach w Premier League!

Zespół Naki Olsztyn wychował już kilku znanych piłkarzy, m. in. Adriana Mierzejewskiego, Filipa Kurto, Kamila Ryłka czy Łukasza Lewandowskiego.

Efektowny trik Kyliana Mbappe

Podczas ME U-19 eksplodował talent Kyliana Mbappe, 17-letniego napastnika Monaco. Zobaczcie co robił z przeciwnikami w finale turnieju!
źródło:vine.co

Aurier wykorzystuje błąd Handanovicia

PSG prowadzi z Interem 1-0! Fatalny błąd przy tym rzucie wolnym popełnił Samir Handanović, a Aurierowi nie pozostało nic innego, jak skierować piłkę do siatki.

Najszybsi i najwolniejsi w United

Wayne Rooney wziął udział w sesji Q&A i jednym z pytań była kwestia szybkości pośród piłkarzy Manchesteru United. Anglik nie oszczędził Daley'a Blinda ;)

Guardiola zamierza podać rękę Mourinho

Przed poniedziałkowym meczem Manchesteru United i City najwięcej mówi się o pojedynku obu menedżerów. Pep jest jednak nastawiony totalnie pokojowo.

Tweety po meczu Lecha z Zagłębiem

Messi próbuje sposobów z GTA V

Gwiazdy które przefarbowały się na blond

Samir Nasri
Ostatnio pośród piłkarzy nastała prawdziwa moda na farbowanie włosów na blond. Poddał się jej nawet Lionel Messi! :D

Dotychczasowe transfery Liverpoolu

Jak oceniacie te wzmocnienia zespołu Juergena Kloppa?

Niesamowity skill Ganso

Nowy nabytek Sevilli, Brazylijczyk Ganso, to nieprawdopodobny technik. Tylko zobaczcie co robił z rywalami gdy grał w Sao Paulo!

Konoplyanka w "Lidze+ Ekstra"

Konoplyanka w

Piękny solowy gol juniora PSG

W finale ME U-19 Francja do przerwy prowadzi z Włochami 2-0, a cudownego gola strzelił Jean-Kevin Augustin, 19-letni piłkarz PSG!