Wanyama zapewnia 3 punkty Tottenhamowi

Tottenham zdobywa 3 punkty! Jedynego gola w meczu z Crystal Palace zdobył Victor Wanyama.

Diego Costa daje Chelsea prowadzenie!

Drugi mecz w tym sezonie i drugi w którym Costa strzela gola w samej końcówce! Chelsea wygrywa z Watfordem 2-1!

Pierwszy gol Batshuayia w Chelsea!

Chelsea wciąż w grze w meczu z Watfordem! Batshuayi dobił do bramki strzał Hazarda i mamy 1-1!

Huśtawka nastrojów Kloppa

XI Arsenalu na mecz z Leicester

XI Leicester na mecz z Arsenalem

Bartosza Kapustki nie ma nawet na ławce rezerwowych.

Capoue strzela Chelsea

Pozostawiony sam sobie w polu karnym Chelsea Capoue nie mógł zmarnować takiej okazji. 1-0 dla Watford!

XI Barcelony na mecz z Betisem

Spójrzcie na ostatnie miejsce ;)

Tabela przedstawia sytuację w 2. lidze rumuńskiej. Ostatnia drużyna po 3 meczach ma bilans bramkowy... -41, a jej ostatnie wyniki to 0-16, 0-7 i 0-18.

Gol Graya i 2-0 dla Burnley!

Nie o takim wyniku marzył Liverpool... Podopieczni Jurgena Kloppa przegrywają do przerwy z Burnley 0-2!

Porównanie skrzydłowych Manchesteru City

Vokes strzela Liverpoolowi

Świetny początek meczu w wykonaniu Burnley! Od 2. minuty prowadzą z Liverpoolem po golu Vokesa.

Zlatan o nowych piłkarzach Man Utd

Zlatan przyćmił debiut Pogby

Ibra skradł wczoraj show Pogbie - w pierwszym meczu Francuza po powrocie do Manchesteru United strzelił 2 gole.

Świetny początek sezonu dla Aguero

Nolito ustala wynik meczu

Nolito w samej końcówce meczu zdobywa dublet i ustala wynik meczu Stoke-Manchester City na 1-4!