Kosmiczna statystyka Suareza

Tendencja spadkowa Legii

Arka prowadzi z Legią 2-0!

Niespodzianka na Łazienkowskiej! Po niespełna 20. minutach meczu Legia przegrywa z Arką już 0-2. Strzelcem drugiego gola dla gdynian Marciniak.

Kibic Arsenalu z przesłaniem dla Wengera

"Już wystarczy, czas odejść", kibic z takim transparentem pojawił się na meczu Leicester-Arsenal.

Rzeźniczak wciąż bez formy

Mocny strzał Da Silvy i 1-0!

Fatalny początek Legii. Pokaz nieporadności w obronie i mamy 1-0 dla Arki. "Asystę" przy golu Marcusa da Silvy zanotował Rzeźniczak.

Zaskakujący skład Legii

Besnik Hasi wymienił wszystkich piłkarzy w meczu z Dundalk, oprócz Malarza! W składzie znaleźli się m.in. Wieteska i Niezgoda.

Żyleta podziękowała medalistce z Rio

Oktawia Nowacka, zawodniczka Legii, wczoraj zdobyła brązowy medal w pięcioboju nowoczesnym. Dziś kibice mistrza Polski przygotowali dla niej specjalny transparent. Źródło fotki: twitter.com/Pennywise1957

Schmeichel fruwa poza polem karnym

XI Arki na mecz z Legią

Ruben Castro ustala wynik meczu

Piłkarz Betisu kończy mecz z Barceloną z dorobkiem 2 bramek, ale jego drużyna ostatecznie przegrywa 2-6...

Kapitalny gol Luisa Suareza

Urugwajczyk nie mógł w lepszy sposób skompletować hat-tricka! Co za trafienie z rzutu wolnego! Barcelona-Betis 6-1!

Messi podwyższa na 5-1

Leo Messi uderzył z dystansu i podwyższył wynik meczu Barcelona-Betis na 5-1!

Akcja Barcelony na 4-1

Messi do Suareza i w meczu Barcelona-Betis mamy 4-1!

Napolonia w komplecie ;)

Kapitalny gol z 2. ligi portugalskiej

Lucas, piłkarz Uniao de Madeira, podszedł do rzutu wolnego na własnej połowie i... huknął nie do obrony!