Neymar zadedykował gola Usainowi Boltowi

Genialny sprinter kibicuje na trybunach Brazylii, a Neymar po strzelonym golu... kopiuje jego legendarną cieszynkę!

Khedira strzela Fiorentinie

Zanim Gonzalo Higuain strzelił debiutanckiego gola dla Juventusu w meczu z Fiorentiną, piekielnie mocną główką na 1-0 popisał się Khedira.

Usain Bolt cieszy się z gola Neymara

Neymar jak Suarez

Genialne trafienie Neymara w finale IO

Neymar!!! Brazylijczyk w cudownym stylu posyła piłkę z rzutu wolnego do niemieckiej bramki w finale Igrzysk. 1-0!

Mocne słowa Hasiego po meczu z Arką

Besnik Hasi nie zostawił suchej nitki na niektórych piłkarzach Legii...

Arka na czele Ekstraklasy!

Debiutancki gol Higuaina dla Juventusu

Gonzalo Higuain wszedł na boisko w 66. minucie meczu z Fiorentiną i już 10 minut później cieszył się z pierwszego gola w barwach Juventusu. 2-1!

Leśnodorski szykuje czystkę w drużynie?

Prezes Legii mocno się wkurzył tym, co widział na boisku w meczu z Arką...

Bozok huknął w sędziego

Mariusz Złotek znalazł się w nieodpowiednim miejscu, w nieodpowiednim czasie :P

Tak widzą Marciniaka legioniści

Obrońca Arki sieje spustoszenie w szeregach Legii przy rzutach rożnych. Już zdobył 2 gole!

Hamalainen główkuje na 1-3

Legia zabiera się za odrabianie strat. Guilherme dośrodkował, a Hamalainen pokonał Jałochę. 1-3!

Marciniak dokłada drugiego gola

Obrona Legii znów nie upilnowała Marciniaka i Arka prowadzi na Łazienkowskiej już 3-0!

Coraz bliżej transferu Claudio Bravo

Kosmiczna statystyka Suareza

Tendencja spadkowa Legii

Arka prowadzi z Legią 2-0!

Niespodzianka na Łazienkowskiej! Po niespełna 20. minutach meczu Legia przegrywa z Arką już 0-2. Strzelcem drugiego gola dla gdynian Marciniak.